Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem megszégyenítés...

Szerintetek nem megszégyenítés amit a Baritz Dezsőék csinálnak?

Figyelt kérdés

Miért kell segítség gyanánt az extrém rossz körülményeket hosszasan filmezgetni, majd közzétenni? Ez személyiségi jogokat vagy vagy egyszerűen lelkiismeretet nem sért? Miért kell egy családba bekavarni? (Pl azt mondta hogy saját apjának tekinti, ez szerintem beavatkozás egy problémás családba)

Nem ismerek senkit onnan személyesen, de ahogy a pár dolog...


2020. máj. 7. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
...ahogy a hírekben olvasom nem igazán szimpatikus pár dolog... (ezt véletlenül kitöröltem a szövegből)
2020. máj. 7. 19:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy a Baptista szeretetszolgálat tagja, szerintem undorító ez a viselkedés. Apum is ilyen csöves környezetben él, de soha nem mutogattam senkinek, soha nem panaszkodtam el senkinek, milyen nehéz a zsírral átitatott haját évenként vágni, úgyhogy már az olló egyáltalán nem viszi el :(. Ezeket tűrni kell, ha valaki őszintén segíteni akar, nem mutogatni.

Ami nekem nagyon nem tetszett a kamerafelvételében, hogy úgy beszélt Pityi bával, mint egy óvodással, na ezt nagyon nem kellett volna. Pityi bá, attól, hogy ilyen csöves körülmények között élt, agyban teljesen tiszta volt, nem kellett volna ilyen óvodás módon, mint egy gyerekkel, beszélni vele. Nem tetszik ez nekem. Egy -IQ-jú unokatestvérem így beszélt Mamámmal halála előtt néhány órával. Gusztustalan volt. Attól, hogy kiszolgáltatott helyzetben van valaki, attól még nem alzheimer kóros! Nem bolond, csak rosszak a körülményei.

2020. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!