Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mihez kezdenél, ha lenne...

Te mihez kezdenél, ha lenne mondjuk 200 tabletta NZT-48-ad?

Figyelt kérdés

A Csúcshatás filmből/könyvből van a szer (a könyvben ugyan MDT-48, és máshogy is van felvezetve ott a hatása, de az alapvető dolgok egyeznek).


12 órán át hat a tabletta, így a 200 db összesen 2.400 óra - 100 teljes nap, ha csak és kizárólag a hatás időtartamát nézzük, nem vesszük bele az "üresjárat" idejét.


NINCS Utánpótlás akármit csinálsz. Mit tennél, ha ez a készlet a rendelkezésedre állna?



2020. máj. 7. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy lehúznám a wc-n, vagy megpróbálnám "értékesíteni"..
2020. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomnék pár szemet vizsgaidőszakban, aztán örülnék a fejemnek. A diplomával meg szereznék lazán egy jó állást. Utána pár szemet még bevennék, hogy írjak gyorsan 1-2 regényt és feltaláljak valamit, amiből jönne a pénz. Igazából, utána elraknám tartalékba. Ha pár millióval megindulnék, már nem lenne gondom az életben.
2020. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg aki nem ismerné, annak mondom, hogy van belőle sorozat is, nekem nagyon tetszett :P


Én az első pár tablettát mindenképp az ellenszer elkészítésére használnám, mert 200 tabletta (Én egymás után használnám fel, a tartalékot kivéve) ellenszer nélkül taccsra vágná a szervezetem és megölne.


Azután kicsit feljavítom a jegyeimet és tőzsdézek, vagy azt ami eszembe jut, elvégre úgy biztosan jobb ötleteim lennének :D


20 tablettát és az ellenszerből rengeteget (Nem tudhatom-e az NZT mellékhatásai mikor tűnnek el véglegesen ellenszer nélkül, addig pedig ugye kell) eltennék későbbre

2020. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na iigen, bele lehet dögleni ha az ember nem szedi tovább. Vagyis egy két tabletta még csak károkat okoz ha leáll utána az ember, de a több már halált jelent leállásnál.


Én nagyjából:

Ellenszer, utána írnék regényeket angolul, becéloznám az azngol nyelvű könyvpiacot, szintén tőzsdéznék, szereznék két-három PhD-t, elkezdenék festeni, zenéket komponálni. Ezt követné 8-10 nyelv megtanulása, mindből az elérhető legerősebb nyelvvizsgával, majd esetleg politikai pálya, vagy a tőzsde-világelső, mint cél.


Nagyon szuper válaszok voltak, köszönöm!

Még várok többet ha úgy van!

2020. máj. 8. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:

#3as vagyok


8-10 nyelvet? :o Na, de az NZT hatásának lejárta után úgyis elfelejteted őket, addig meg mit csinálsz ennyi nyelvvel? :D

2020. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tabletta gyártását kihagytam a listámról :D úgy már van értelme. Én vétkem, bocsi :D
2020. máj. 8. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Na most döntsd már el :D


Kérdésben:

"NINCS Utánpótlás akármit csinálsz"


Akkor te miért gyárthatsz? xD Akkor már én is gyártok :P

2020. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van rosszul fogalmaztam. Mástól nem kaphatsz pótlást*. Ezt már elb.am :D nem baj, jó válaszok jöttek az a lényeg xD
2020. máj. 8. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhányat biztosan elhasználnék, amíg sikerülne elegendő pénzt és befolyást szereznem, majd mint a Csúcshatás című filmben, tovább fejleszteném a gyógyszert úgy, hogy az ne legyen káros a szervezetemre.
2020. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!