Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "párom"-on kiakadó kommentel...

A "párom"-on kiakadó kommentelő szerint mit kellene mondani párom helyett?

Figyelt kérdés

Mi a gond azzal, hogy párom?

Szerintem szép kifejezés. Mi a jobb? Barátom, hapsim, palim, pókom, ürgém, pénzeszsákom, apum, élettársam (mint a Kék Fényben), vagy mi? Tényleg nem értem! Pláne hogy azt írod, alpári. Szerintem még az alapfogalmakkal sem vagy tisztában!


2020. máj. 8. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Ráadásul a férj-feleség sokszor csak formális kapcsolat, a szerelmemet a kutyájukra, gyerekeikre, autójukra is sokan mondják, a zasszony meg a zuram az nem pálya, a nej az valami katasztrófálisan hangzik, a társam az lehet üzlettárs, sporttárs, a párom meg a párom és kész :)
2020. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
42%
Szerintem is ez kb. az egyetlen elfogadható kifejezés, ami kifejezi a viszonyokat egy kapcsolatban.
2020. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Kedvesem XD
2020. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
komolyan: csajom,pasim,szeretőm,barátom,barátnőm,
2020. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nincs semmi bajom a párom kifejezéssel! Főként, ha valaki többféleképpen fejezi ki magát, hol így, hol úgy említi meg a kedvesét.

Abban az esetben, ha újra és újra a párom kifejezéssel illeti, főként, ha percenként, akkor már zavaró.

Alapvetően a párom nem rossz szó. Hiszen aki velem él, aki mellettem van éjjel-nappal, az az én párom, vele élek párkapcsolatban, egy párt alkotunk, tehát, mi egy páratlan páros vagyunk.

Az embereket minősíti, miként szólnak a partnerükről. De, mivel magunkból indulunk ki, így egyeseket a párom szó zavar, míg másokat a csajom, a nőm, a pasim, és egyéb kifejezések. Nem vagyunk egyformák! :-)

2020. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

Én még soha nem ejtettem ki azt a szót a számon h párom. Kb fél liter vodkát meg kéne innom ahhoz, h ezt ki tudjam mondani, és utána 3 napig égne az arcom.


De hát nem vagyunk egyformák..

2020. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Uram/asszonyom.
2021. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!