Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm nem akar egyéb...

A barátnőm nem akar egyéb okok miatt gyereket?

Figyelt kérdés
egyfelől 30-34 évesek vagyunk,200e körül mozog a fizunk fejenként,albérleti lakás drága Budapesten,szeretne utazni,élni nem egy gyerekért akarja magát feláldozni.Én mondjuk szeretnék gyereket,de én sem szeretnék "nyomorogni albérletben", én is szeretnék élni,utazni. Ki ért vele egyett?

2020. máj. 8. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Tök mindegy hogy mi az ok. Ő nem akar gyereket, te viszont igen. Ne reménykedj abban, hogy x év múlva meggondolja magát mert lehet, hogy nem fogja. Ne húzzátok egymás idejét ha mást szeretnétek.

Egyébként én sem akarok gyereket, teljesen egyetértek a barátnőddel.

2020. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értek vele egyet, viszont annyira szerintem te sem akarsz gyereket.
2020. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ki kivel ért egyet, mind a kettőtök igénye teljesen ugyanannyira jogos és ebben a kérdésben nincs komromisszum. Én sem akarok gyereket és senki kedvéért sem vállalnék, ezért olyan emberrel vagyok együtt, aki szintén nem akar.
2020. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek vele. Na nem azért, mert nem akarok gyereket, mert én majd akarok, viszont egyetértek azzal, hogy ki meri mondani, hogy ő nem akar. Így pedig mindkettőtöknek tiszta, hogy ki mit várjon a másiktól.
2020. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem egyetértés vagy egyet nem értés kérdése. Ezt csak és kizárólag nektek kell tudni. A ti gyereketek lenne, nem másé.


Egyébként, én 35 éves nő vagyok, és soha nem akartam gyereket. Én is utazni, színházazni szeretek. Nem tudnám egy gyereknek alárendelni ezeket. Ez van. Szóval megértem, de ez tök mindegy, mert mindenkinek magának kell eldöntenie.

2020. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudom érteni. Én sem akarok gyereket.

Ha te akarsz, akkor mielőbb szakítsatok, mert te kifutsz az időből, ő meg elpazarolja az életét erre a kapcsolatra, ahelyett, hogy élné a saját életét.

A gyerek kérdésben nincs valódi kompromisszum. Ha az egyik akar, a másik meg nem, akkor nincs egyensúly és jó eséllyel nem is lesz

2020. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet értek vele. Per pillanat én se szeretnék, pedig van saját házam és bőven többet keresek DE ugye ha gyeden leszek már nem fogok ennyit kapni. Gyerek meg azért nem olcsó dolog, persze sok mindenből lehet neki használtat venni, de gyógyszerek stb van olyan amit nem tudsz kikerülni. Párom heti fizuba van úgy meg neccesebb kihozni. Én szerintem akkor ha kifizettem a hitelt addig biztos nem, mert annyival többet tudok rákölteni.
2020. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Imádom a Gyakorikérdéseket, itt mindig van egy csomó childfree nő :) Pacsi nektek kolléganők :)

Szóval teljesen mindegy, hogy ki kivel ért egyet. Mivel én soha nem akarok gyereket, nyilván a barátnőddel értek egyet, de ez totál irreleváns a te szempontodból. A lényeg, hogy 30-34 évesen már illene tudnod, hogy mit akarsz az élettől, akarsz-e gyereket. Ezt kéne eldöntened. Ha arra jutsz, hogy akarsz gyereket, akkor el kéne búcsúznod a barátnődtől, és szerezni egy ellőstehenkét, akivel megalapíthatod a kiccsaládot. De arra ne várj, hogy megváltozik a véleménye, mert nem fog!

2020. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehogy beleess abba a hibába, hogy kompromisszumként (na, meg azért, mert nagyon szereted a párod) lemondasz a gyerekről.

Szakítsatok, kölcsönös megegyezéssel. Az sem lenne jó megoldás, ha ő mégis vállalna (egy) gyereket. Minden probléma esetén, egész életedben a fejedhez vágná, hogy Te akartad.

2020. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van.
2020. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!