Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy ránéztél...

Volt már olyan, hogy ránéztél valakire, és az illető már pusztán ezt a nézést "támadásnak" vette és beszólt, vagy megindult feléd?

Figyelt kérdés
Nem úgy, hogy feltűnően direkt őt bámultad, csak véletlenül rá tévedt a tekinteted.
2020. máj. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen a Csonka Andràs.

Nekem meglepö volt es ujszerü kellemes érzés hogy olyan jön velem szembe az utcan akit csak tv ben lattam eddig.

Erre kaptam egy hatalmas gusztustalan BUNKO grimaszt hogy "Bà"

Több éve törtent, mai napig bennem van élesen.

2020. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Etnikum volt az illető, pedig séta közben épp hogy átsiklott rajta a tekintetem mint bárki máson. Bár ahogy látam volt benne valami szintetikus szar, elég gurcsán viselkedett, szerintem csak képzelte hogy megbámultam. Senkit nem szoktam, csak ránézek egy pillanatra.
2020. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem is egyszer, és az összes alkalommal cigány volt az illető.
2020. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, én még nem tapasztaltam, csak olvastam már itt is, hogy pl buszon vagy villamoson voltak szóváltások, és valóban az etnikumot emlegették, hogy az ő világukban az támadás, ha rájuk tekintsz. Hát elég primitív felfogás, szó se róla.
2020. máj. 9. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utcán szembe jövő kisebbségiek 99%-a.
2020. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,többször volt utcán is,tömegközlekedésen is.Beszóltak,de szerencsére egyik sem indult meg felém.Kapott is volna...

És ezek pont,hogy nem kisebbségiek voltak.

Tömegközlekedésen többször volt,hogy mereven néztek,de nem úgy,mint aki elbambult,hanem határozottan,kötekedően.Elfordítottam a fejem,továbbra sem hagyták abba.Raszta hajú srác,átlagos külsejű fickók,reggel héven munkába menet egyenruhás biztonsági őr.Szóval akiktől nem is várná az ember...Utóbbi tag már annyira zavart,hogy odaböktem a fejemmel "Kell-e egy állas öreg?" erre hagyta csak abba,és másfelé nézett.

2020. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Két cigánygyerek szállt le a buszról Újpest kp. végállomáson, èn meg csak odanéztem. Az egyik ilyet szól: mit nézel? Meg akarsz halni? Nem igazán vettem komolyan, így csak kiröhögtem, mentem le metróhoz, jöttek ezek is, de elég egyértelművè vált, hogy csak a szája volt rohadt nagy hisz még csak oda se jöttek hozzám, pedig mint írtam, ketten voltak. Nem kell túl komolyan venni az ilyen beszólásokat, legtöbb esetben ahhoz gyávák, hogy tegyenek is valamit, ki kell mutatni, hogy nem ijedtél meg, onnantól visszavesznek az arcukból.
2020. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!