Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar-e valamilyen...

Titeket zavar-e valamilyen szinten, ha egy illető egyáltalán vagy csak időnként, pl kötelességből ír vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Most beszeltuk ezt egy ismerosommel hogy az utolso 15 beszelgetesunkbol 3ra valaszoltam az iameroseim kozul, de igazabol nem erzem kotelessegemnek mimden hulyesegre es temavaltasra, vagy billentyukoptatasra valo dologra a visszairast. Meg ugy nem is sokszor csinalom hogy fellepek es egybol valaszolok is, merr nincs se idom se kedvem az egesz napomat felesleges telefonnyomkodassal tolteni. Regen mimsig, mindenkinek valaszoltam, nem akartam igymond megserteni senkit, ma meg mar szinte csam akkor van beszelgetes, ha eppen kedvem van hozza. Mondjuk eloben jobban is szeretek kommunikalni. Ki mennyire veszi komolyan nég ezt a dolgot? Szimpla kivancsisag mert egyik haverom a nojevel, ha 3 percen keresztul nem valaszol csak lattamoznak, akkor mar megy a feszko es veszekedes errol. 🤷‍♂️
2020. márc. 1. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem értesítést se küld a telefon. Amikor eszembe jut megnézem és válaszolok. Előfordul, hogy valakivel hosszabban beszélek egy kicsit, de nem állandóan rajta lógok akkor se.
2020. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az en köreim hasonloak. Mindenki akkor ir amikor akar senki nem csinal ebböl feszkot.


Lehet 2-3nap mire valaszolunk es mire ök.

Es ugy beszelgetünk igy szünetekkel mintha abba se lenne hagyva.nincsenek elköszönesek

2020. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem beszélek senkivel sem.
2020. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!