Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért áll a legtöbb ember...

Miért áll a legtöbb ember rosszul egy kisebb problémához?

Figyelt kérdés
És azt miért nehezen kezeli?
2020. máj. 9. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ragaszkodhatnak a saját berögzült dolgaikhoz.

Pl.:

- pénzt csak kemény munkával lehet keresni (aki mondjuk vállalkozik vagy diplomás az már csaló bűnöző, eretnek élő Baphomet bálvány)


Vagy esetleg az hogy a saját igazához köti magát, túl büszke hogy bevallja hogy hibázott.


Azt hiszi már mindent tud (ami siha sem lesz lehetséges a MAI világban)


Ilyenekre gondoltál?

2020. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen pontosan! Köszönöm a válaszodat
2020. máj. 9. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az érett és éretlen személyiség általános jellemzőinek. Szerintem ezzel mindent megkapsz amit akarsz - első voltam.
2020. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi esettanulmány van a kijelentésed mögött???????? Milyen matematikai modellekkel dolgoztál?
2020. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö problemàk felett atsiklik az ember,esetleg ki is kerüli, szönyeg alà söpri, kesöbb màr szembenéz velük es lelkesen keresi a megoldasokat, még késöbb màr kudarcoknak éli meg, hogy még mindig csak jönnek, de eröt vesz magàn felàll ujra és ujra, még késöbb màr csak a remènyek éltetik es olyan "okossàgok"mint:"nem az szamit az életben milyen erösen ütsz, hanem hàny pofont birsz kiàllni, mig eljutsz a célig"(ha jol ideztem),de valamikor eljön az a pont, amikor màr a hited is kétségbe lesz vonva, hogy megoldhato e egyàltalàn. Es alapvetöen ezen a ponton kezdenek el okoskodni màsok, hogy eleve a hozzààllàs is rossz es ök megmondjàk a tutit.
2020. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4:

Nekem szólt, vagy mire gondolsz?

2020. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell javítsalak: nem rosszul, hanem másképp, mint ahogy te állnál hozzá ugyanahhoz a problémához.


És azért, mert mindenki másképp gondolkodik.

2020. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ment a zöld nektek

2020. máj. 9. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyesek túl kényelmes életet élnek, mások mögött pedig van egy csomó olyan komolyabb probléma, ami miatt a kisebbeket is érthető módon nehezen kezeli.

Pl. volt olyan csoporttársam, aki egyetemen folyamatosan csúszott a házikkal, akármilyen egyszerűek is voltak. Az anyja épp rákban haldoklott, de ezt senki sem tudta.

2020. máj. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!