Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lehet az valójába...

Milyen ember lehet az valójában, aki egy arctalan/névtelen internetes fórumon kisebb kihagyásokkal állandóan megtalál és át akar verni?

Figyelt kérdés

Nőnek adja ki magát. :D Folyton letiltják, mindig új névvel regisztrál és megkeres, majd előadja, hogy ő komolyan meg akar ismerni, de amikor felhozom, hogy dobjon facebookot minimum vagy képeket a megfelelő beállítással, amiket kérek küldjön, folyton kibújik.

Eleve miért tiltják le folyton? Biztos nem azért, mert korrektül használja az oldalt. Szóval, mit érezhet egy ilyen ember, aki nőnek adja ki magát és szívatni akarna?

Tapasztalatok?


2017. jan. 15. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltják le, mert Facebookon elvileg kötelező megadni a valódi nevedet és adataidat, különben, ha valaki "jelent" akkor az FB zárolja a fiókot, és bekéri a hivatalos személyid vagy jogsid másolatát, addig nem oldják fel...
2017. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi első, de nem facebookról van szó. :)
2017. jan. 15. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg.
2017. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Unatkozik? Őszintén, nem látok a fejébe, de rohadtul érdekelne. Biztos nem százas agyilag.

Tapasztalatom hál' Istennek nincs.

2017. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért mindent ne higgyetek el Moonlightnak, mert senkiben nem bízik a nemét illetően. Nem én vagyok a kérdésben szereplő személy, de engem is azzal piszkált privát üzenetekben, hogy biztos nem vagyok nő. :D És még ki tudja, hány valódi nőneműről nem hiszi el... no offense, de talán nem fér bele a sztereotípiáidba, hogy sokféle véleményünk lehet, amiket egy-egy kérdés kapcsán leírunk vagy egyszerűen a hitetlenkedés okoz örömet? :)
2017. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azért engem is üldözött egy nő, mert megszállottan hitt abban, hogy férfi lehetek a válaszaimmal! :O


Itt gyk-n minden lehetséges.

2017. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Noblesse, az igen. :) Hálistennek lekoptattam a delikvenst, marha idegesítő, hogy van pár agyhalott itt, akiknek ez minden szórakozása...
2017. jan. 16. 22:35
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálam az volt a megoldókulcs, hogy addig ismételgettem a tényeket, amíg "ki nem ábrándult" belőlem a sok "hazugságommal".

Így lekopott ő is.

2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!