Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kisebb városban miért nincs...

Kisebb városban miért nincs munkahely? Vagy ha van is akkor alja munka.

Figyelt kérdés

Most hagytam ott a sulit és munkába akarok állni de kb semmi munka sincs.

Ami van az meg 8 általánossal is elvégezhető.

De akkor minek érettségiztem le....



2019. márc. 6. 19:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb boltokban takarítói munka lenne
2019. márc. 6. 19:36
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Videken meg rosszabb. Semmit nem talalok. Ahova jelentkeztem onnan meg még fel se hivtak.
2019. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is vidéken vagyok (Keszthely)
2019. márc. 6. 19:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem se hívnak vissza. Vagy ha igen akkor is elutasítást kapom. Mégis mi folyik ebbe az országban?
2019. márc. 6. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Az érettésgi arra való, hogy tovább tanulj. Ha nem akartál akkor szakmát kellett volna tanulni. Azt meg nem tudom miért is várod, hogy egy retek érettségi miatt munkatapasztalat nélkül majd még jó melót is kapsz... Te rohadtul álomvilágban élsz, ha így képzelted.
2019. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!


Zalai vagyok. Ott a Flex Zalaegerszegen. Az egész megyéből van ingyenes buszjárat. Keszthelyről is. Oda miért nem jelentkezel? Vagy 8 osztállyal akarsz 300 ezres fizetést?

Mert akkor elárulom, hogy Zalában MAXIMUM gyárak. Abból is kevés. De mondom, a Flex jó opció lehet.


#2

Obelix


Te meg egy korlátolt senki vagy, ahogy már leírtam a kérdésed alá!

2019. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

A, elvallalod ami van.

B, szerzel egy jo szakmat.

C, allami munkahely, rendor, katona, tuzolto, bortonor, stb.

Erdelyi vagyok, itt a C opcio tobb ezer munkahelyet jelent, csak 2019-ben meghirdetve.

2019. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert szakképzett munkaerőre van szükség, nem olyanokra, akik SEMMIHEZ nem értenek, csak verik magukat az érettségijükre, ami SEMMIT nem ér, mivel nem SZAKMA, csak egy papír arról, hogy képes voltál 4 év alatt a fejedbe verni pár fejezetet magyar történelemből és irodalomból.
2019. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért tanultál, hogy legyen egy szélesebb műveltséged. Saját magadnak szerezted az érettségit. Én két diplomát szereztem saját magamnak, mivel ezekkel nem kellek oda, ahova ezek relevánsak lennének.
2019. márc. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával, okj-és tanfolyammal, és munkatapasztalattal vagyok hasonló helyzetben, ezért kár volt tanulni. Alig van álláshirdetés, ami van az meg időnként ismétlődik, lassan nincs egy olyan hely, ahova 2-3x ne jelentkeztem volna.
2019. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!