Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltakozik ilyen gyakran...

Miért váltakozik ilyen gyakran és ennyire ellentétesen egymástól az érzéseim? Már azt sem tudom melyk a valódi?

Figyelt kérdés

Elfogadom a családját vagy nem fogadom el?Lehet hogy már nem is ez a kérdés?

Kétféleképp szokott történni.

Távolság tartó vagyok a párommal.

Van hogy haragot sértődöttséget érzek iránta.Úgy érzem nem őszinte hozzám. Elhalgatja hogy nincs velem azonos véleményen,ezt ki is fejtem akár bántóan is.


Később nagyon megbánom ha megsértettem.Úgy érzem velem van a baj nem vagyok elég megértő.


Majd kezdődik elölröl...

Már azt sem tudom holnap hogyan fogok vélekedni .

Őszintén kezdek megilyedni.Sajnos nincs kivel beszélgessek a dologról.


2020. máj. 10. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírásból nem sok derül ki a kapcsolatotokról, de azt mondanám, hallgass a megérzéseidre.

Ha úgy érzed, nem őszinte, valószínűleg nem is az. Lehet, hogy pont a hangulatváltozásaid miatt fél tőled. Lehet, hogy pont a sunyiságtól leszel ideges, ez nem derült ki.

Ha ez nem egy olyan kapcsolat, amiért küzdeni érdemes (gyerekeitek vannak és meg akarjátok oldani), akkor én elgondolkodnék rajta, hogy véget vessen neki, mert nem valószínű, hogy jobb lesz.

Egyébként a megijedni j-vel

2020. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a gugliban a borderline címszónak.
2020. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán bipoláris zavar, de nem vagyok benne biztos.

Lehet, hogy sokat stresszelsz.

2020. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!