Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a valódi oka, hogy valaki...

Mi a valódi oka, hogy valaki teljesen elakarja zárni a másikat, és nem tekinti alapvető jognak, hogy a társa, ő rajta kívül szóba álljon családtagjaival, munkatársakkal, barátaival?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatba kerültem,ahol az egyik fél saját magának megengedi,hogy beszéljen másokkal,míg engem úgy kezel,mint akire állandóan féltékeny,ha szóba állok ismerősökkel is.Feltételezi is,hogy állandóan megcsalják,pedig szerintem a valóság teljesen más.Ha a házból kilépek,akkor féltékeny már.Irracionális helyzet szerintem.Levakarhatatlan a természete,mindenhová jön utánnam.Már többször próbáltam eljönni tőle.

2020. máj. 6. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kérj segítséget. Ez egy beteg f**z. Komolyan, ne akard rááldozni a fél életed egy ilyen szenvedésre. Hagyd ott amint és ahogy csak tudod.
2020. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát nézd a jó oldalát : Ő biztosan nem csal meg!


Hát nem ilyen hűséges társról álmodoztál mindig?

2020. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbsegi komplexus.

Az élteti ha a pàrjàt semmibe nézik mert akkor ö èrzi magàt a kiralynak.

.exem is hasonlo volt ö allandoan flörtölt de en ra sem nezhettem ffire szoknyaba tilos volt jarnom a csaladja elött is beszolt lejaratott neha, söt az en csaladomban is azt ereztette hogy en örülhetek hogy ö velem méltoztatik lenni. Ez a hierarchia ment mindig.

2020. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A fizetésemet teljesen kiköveteli,hogy adjam oda neki a "közös kasszába".Amikor mondom neki,hogy kell nekem valami,vagy azt mondja az pénz kidobás..vagy ha megvettük azt a szükséges dolgot,volt hogy megjegyzést tett,hogy ő vett nekem olyat.
2020. máj. 6. 07:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Beteges birtoklási vágy. Keress rá az Othello-szindrómára!


De te sem vagy piskóta! Miért nem hagysz levegőt a másiknak és magadnak? Minden egyes interpukció után szüntet kell tenni. Ez nem csak szépírás, helyesírás, vagy külalak, hanem a belső megjelenése is.

2020. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy ideje meg észrevettem,hogy az utcán tekintget a fiatalabb lányok után,én meg ha bárkire nézek problémája.Beszélni meg,se lány munkatársal nem tolerálta,se fiú munkatárssal.
2020. máj. 6. 08:04
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy okot adtál rá, de az is lehet hogy simán beteg szegény.
2020. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem tehet róla. Lehet önértékelési problémái vannak vagy volt a múltban más aki megcsalta és ezt nem tudta feldolgozni. Mindenképp pszichológushoz kellene mennie
2020. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mikor össze jöttünk,azt mondta a volt barátnője megcsalta,de arra gondoltam,ha jobb kapcsolatba kerül,majd jobban átteszi magát rajta.Aztán mikor oda költöztem hozzá,akkor kezte el velem csinálni ezeket.
2020. máj. 6. 08:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Én valahogy mindig ilyen helyzetbe kerülök...
2020. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!