Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy minél jobban beszűkül valaki, annál inkább gyerekes lesz a viselkedése. Minél kevesebb inger éri a külvilágból, annál kevesebb dologra lesz rálátása, és éppen emiatt fog mindent sértésnek venni. Például hogyha neked esik valaki, csak mert nem szereted például a Titanicot vagy a Rómeó és Júliát, akkor több mint valószínű, hogy kizárólag az ilyen témájú dolgok érdeklik őt ennyire. Ezzel olyan, mintha őket "szólnád le", hiszen másból sem áll a személyiségük, mint abból a néhány témából, amik téged nem érdekelnek. Sok olyan emberrel találkoztam már, akik még felnőtt korukban sem tudták elfogadni, hogy nem mindenki szereti azt, amit ők, ami nagyon elszomorító. Szerintetek jó a meglátásom, vagy más oka lehet annak, ha valaki képtelen elfogadni, hogy nem mindenki fogja kedvelni azt, amit ő?

2020. máj. 11. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod ez egy oda-vissza mukodo dolog: a fenti esetben egyik sem fogadja el a masikat, csak az egyik elvarna, hogy alkalmazkodjanak hozza. Patt helyzet ... en nem keresem az ilyen emberek tarsasagat tobbet.
2020. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából így van. Aki csak 1-2 dologra van rápörögve, az mindig beszűkültebb. Igaz ez a filmekre, zenére, politikára, vallásra.
2020. máj. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jeverezi ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem a gyerekes infantilis viselkedés nem a bezártságtól függ. Személyiségvonás amely lehet probléma is.
2020. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!