Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a koronavírus óta kiváltság lett az egészség/egészséges életmód?

Figyelt kérdés
Lehet csak a depresszió beszél belőlem, mert fiatalon nemrég diagnosztizáltak egy súlyos autoimmun betegséggel, de azt vettem észre mióta van ez a vírus, azóta mindenki sokkal egészségesebben él és sokan büszkék arra, hogy sportolnak/erősek/ellenállók és lényegében menő lett egészségesnek lenni. A TESCO-ban a hangosbemondó egészségi tippeket részletezett (amit korábban nem tapasztaltam), a TV mostanában nyomatja a Decathlonos/Hervises/immunerősítő reklámokat és baromi sok embert látok futni/kerékpározni. Főleg azok után, hogy a csapból is az folyik, hogy a vírus a legyengült idősekre ÉS krónikus beteg emberekre veszélyes meg a fiatalok mennyire ellenállók. Lehetséges, hogy egy modernkori Tajgetosz jelenséget indított útjára a koronavírus, ami annyiból áll, hogyha nem vagy erős/egészséges akkor ciki vagy és senkit nem fog érdekelni a bajod?

2020. máj. 11. 10:37
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Ne légy paranoiás, ez mind marketingfogás, bizonyos termékek eladására szolgál, és hogy X helyen, Y terméket vedd meg.

Ne izgulázódjál, nyugi van.

2020. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért látsz baromi sok embert a szabadban sportolni, mert

1 végre jó idő van

2 bezárt a gyúroda

2020. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
47%

Nagyon helyes. Ideje volt kiszórni a férgesét.

Nekem is sok betegségem van, és volt, rengeteg pénzébe és munkájába került a társadalomnak hogy éljek.

Minden nap azon dolgozok, hogy vissza tudjam fizetni, és ne legyen többet bajom ha nem muszáj. Rendszeres sportolok évek óta, egészségesen étkezem, önkéteskedem, rengeteget tanultam hogy jó állásom legyen és jobbá tegyem a világot.

Ha elvisz a korona vagy valami még próbálom visszafizetni a tartozásom hát vigyen. Azt jelentette hogy selejt vagyok, nyűg a társadalmon.

2020. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Megkérdezhetem, hogy milyen betegséged van ill. volt korábban?
2020. máj. 11. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Menj már pszichológushoz ezzel a mániáddal, naponta felteszed ugyanezt a kérdést. Koronavírus nélkül sem érdekel senkit a bajod a közeli hozzátartozóidoj kívül.
2020. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Az emberek egészségesebb életmódjáról tettem fel kérdést te ostoba.
2020. máj. 11. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2020. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:

3 éves koromtól kb 10 évig veseköves voltam kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan. Nem egy nagy élmény, de már csak szép emlékeim maradtak.


Laktóz érzékeny vagyok, minimális tejtől pusztulnak a bélbolyhaim. És azok nem visszanövő fajták.


A nemrég kiderült Wilson kórom kb minden egyéb betegségem okozója.

15 éve koromig 8x tört el csontom, idegbeteg vagyok, rángok, hadarok.

Tele van a testem gömbökkel.


Kövér voltam. igen, én azt is betegségnek számolom. 120ról 70 kilóra mentem le pár év alatt.


Büdös a lábam, túlzott mirigyműködés van benne


Aranyér.


Családomban gyakori még a szívbetegség, az agylágyulás, az infarktus, bőrrák

Ezek mind várhatnak rám.

2020. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj túl reagálod, de ha ennyire félsz küldök neked egy le írást próbáld ki:CDF

vitamin tartalmú étrend-kiegészítő kapszulák


A CDF kapszulákban található C-vitamin támogatja az immunrendszert, enyhíti a megfázás tüneteit és közismert antioxidáns. A C-vitamin észter javítja a C-vitamin felvételét és biztosítja fokozatos felszívódását. A D-vitamin fontos a csontok és izmok fejlődéséhez, azok megfelelő működéséhez. A B2-vitamin segít energiává alakítani a táplálékot és egészségesen tartani a csontokat, fogakat, körmöket, a bőrt és a hajat. A szőlő és fekete bodza természetes antioxidánsai védik a sejteket és a szöveteket a szabad gyököktől, ezért pozitív hatással vannak a bőrre. A szőlő hozzájárul az egészséges vérnyomás fenntartásához, míg a fekete bodza segít fenntartani a normál vércukorszintet. A fekete bodza továbbá támogatja a szervezet természetes védekezőképességét és enyhíti a megfázás tüneteit.

- támogatja az immunrendszert

2020. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!