Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "gazdagoznak" engem le?...

Miért "gazdagoznak" engem le? Egész életemben egyfolytában dolgoztam.

Figyelt kérdés
Eltartottam 2 nem dolgozó férjet, felneveltem 2 gyereket, úgy, hogy közben megállás nélkül dolgoztam. Elváltam. Bár mérnök vagyok, átlagfizetésem volt egész életemben. Mégis, sokaktól hallom a rosszmájú megjegyzést, hogy "neked persze könnyű, mert te gazdag vagy!". Mondják ezt olyanok, akik évekig nem dolgoztak, vagy csak néha hajlandóak munkát vállalni. És irigykednek arra, hogy nekem ki van fizetve a házam és az autóm, a gyerekeim pedig egyetemre járhattak.

2020. máj. 11. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A lelkedben nem vagy eleg gazdag ha ilyen hulyesegeken rugozol
2020. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom ilyen "proli közeg" az aki ilyen megjegyzésekkel talál be. Azoknak meg mindenki gazdag aki egy kicsit jobban él az átlagnál. Ez egy ilyen nyomorult ország.
2020. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Mond azt hogy igen.

Ne akarj közéjük tartozni felfelé emeld magad tölük ne pedig lefelé hozzàjuk.

2020. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
engem is legazdagozhatnának.
2020. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert itthon bizonyos körökben már gazdagnak számít, persze statisztikailag még messze vagy tőle.


Egyébként meg nem feltétlenül az határozza meg, hogy valaki dolgozott vagy nem.


Én lusta léhűtőként pont azt látom, hogy rengeteg embernek százmilliók folynak keresztül a kezeiken, mégsem tudnak felmutatni belőle igazán semmit.


Pont ezért nem is volt soha motivációm, hogy olyasmit tanuljak, amiért jobban fizetnek. Rengeteget olvasok és művelődök, de saját belső indíttatásból, nem azért, hogy a munkaerőpiacon (különben is gyűlölöm ezt a kifejezést) többet érjek.


Külön kell választani a tipikus prolikat, akik keressenek bármennyit, mindig sírnak, de persze cigire meg piára telik meg kihozni telefont 0 Ft-ért 24 havi hűségidővel, költségvetést persze lusták csinálni, hiszen kinek van arra ideje 8 órás tinglitangli meló meg BKV-zás mellett, a végén még fél órával kevesebbet Facebookozna egy nap.


Meg azokat, akik arra próbálnak meg rávilágítani, hogy mennyire számít a családi háttér. És nem feltétlenül anyagiakra értem. Én sokszor éreztem úgy, hogy talán még állami intézetben nevelkedve is előrébb tartanék, mert akkor nem dobáltam volna éveken át feneketlen kútba a pénzt abban a reményben, hogy családként közösen erősebbek vagyunk és jobban tudunk növekedni meg nem kellett volna pszichológushoz járnom évekig, hogy feldolgozzam, hogy a hozzám legközelebb álló két ember a legmérgezőbb, aki a környezetemben van és minden kapcsolatot meg kell szakítanom velük minél hamarabb.

2020. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék.Ennyi.
2020. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kik pontoznak itt le es miert
2020. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!