Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok hangulata miért...

A lányok hangulata miért ingadozik egyfolytában?

Figyelt kérdés

Ez párkapcsolatnál és sima barátságnál is megfigyelhető.Egyszer tök kedves,máskor meg tiszta bunkó.

A tököm tele van már ezzel.Stresszessé teszi az egész kapcsolatot.Én már nem is merek neki írni mert ki tudja most épp kedves vagy bunkó lesz.Ezen stresszeljek hogy most mit fog válaszolni.

Soha nem működött hosszú távon a barátkozás egy lánnyal pont ez miatt.



2019. júl. 10. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nemi hormonok szintjének folyamatos változása miatt. + Hétköznapi stressz
2019. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát de ez elviselhetetlen

Jobb lett volna ha mindig is bunkó lett volna,aztán akkor soha nem is foglalkoztam volna vele

2019. júl. 10. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg inkább veled lehet a baj, nem a lányokkal. Te választasz mindig rosszul, sose tanulsz a hibádból. Képtelen vagy elfogadni, hogy nem mindenki olyan, mint te. És te tökéletes vagy? Nincs semmi hibád?

Te sose vagy stresszes? Ha 2 hétig nem vered ki magadnak és ha valaki a munkahelyen próbálná felb..szni az agyad, te így is holt nyugodt vagy?


Egyébként meg egyes nőknél a menstruációs időszak kivált ingerlékenységet, néhányuknál rosszullétet is.

Csak felvilágosítalak, mert látom, hogy mennyire tudatlan vagy.

2019. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Azért nem kell letámadni a kérdezőt, azért az se mindegy, milyen szintű ez a hangulatingadozás. Én is ilyen vagyok, hiába vagyok rosszul, nem leszek egy bunkó paraszt. Ha tudom magamról, hogy nem vagyok emberek közé való, inkább nem is beszélek velük, vagy megmondom, hogy jelenleg nem vagyok jól. De különös, a szeretteimmel ilyenkor se tudok annyira bunkó lenni, hogy az a kapcsolatunkra menjen.

Értem én, hogy

2019. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
*Értem én, hogy ez a menstruáció nem egy kellemes dolog, de nem kellene, hogy kifogás legyen mindenre.
2019. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Inkabb benned van a hiba ha igy reagal az osszes lany.
2019. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Inkább a férfiakra jellemző ez. Érdemes ilyenkor megfigyelni az illetőt, hogy melyik oldalát szereti használni. Ha a morgisat, akkor kevésbé lesz szimpatikus neked, emellett másoknak is. Ez a viselkedés egy szakadékot fog eredményezni, amelyet csak őszinte beszélgetéssel, empátiával lehetne átugorni.
2019. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát, a férfiakra inkább jellemző, hogy drasztikusan ingadozik a hangulatuk. Ők szoktak ordibálni, verekedni meg ők követik el a "hirtelen felindulásból elkövetett" gyilkosságokat is.

A nőknek nagyobb önuralmuk van, általánosságban véve kulturáltabban tudnak viselkedni, mint a férfiak.

2019. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én higgadt vagyok mindig,nem fogok bunkó lenni egy baráttal csak mert szar napom van


Akkor mit rontok el?Egyik nap még kedvesek másnap már szóba se akarnak állni velem?

2019. júl. 10. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A nok ilyenek. Ilyenkor megdugom a csajomat es jobban lesz.
2019. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!