Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne par kerdesem azokhoz...

Lenne par kerdesem azokhoz akik egyfolytaban panaszkodnak itt, h milyen maganyosak?

Figyelt kérdés

Azok is valaszolhatnak akik nem panaszkodnak csak siman maganyosak.

1. Eloszoris, hany tarskereson vagytok fent es miota?

2. Mit tesztek a kulsotokert vagy a belsotokert hogy elonyosebb helyzetben legyetek? (Ertem ezalatt ruhak, fodrasz, onfejlesztesrol szolo konyvek, cikkek, kondi, ha lany vagy smink stb.)

3. Kuldjetek kepet a szamotokra legkevesbe vonzo norol/(ferfirol) akivel meg osszejonnetek.



2020. jan. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

1. Nem társkeresőzök.


2. Nem fogok azért megváltozni hogy megfeleljek másoknak.


3. Vonzó nő nincs. Belső dologtól függ tehát hogy milyen tulajdonságai vannak.

2020. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Hagy írjak egy kollektív választ az összes magányos önsajnáltató ember nevében:


1. Kifogás


2. Kifogás


3. Kifogás

2020. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

1, Korábban kipróbáltam néhány ingyenes lehetőséget, de nemért semmit, mert csak szívatták az embert;

2, Külső tekintetében többször veszek egy évben ruhákat, közepesen jó minőségit, igaz, a fodrász-körömvágás nem az erősségem. Belső, lelki dolgokra vonatkozóan meg önismereti tréning, szakember segítségét kértem eddig, és olvasok ilyen jellegű könyveket;

3, Nem feltétlen a külső meghatározó sok esetben, mert egy alma is lehet külsőre szép, ha belül rohad...

2020. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem bízom a társkeresőkben másrészt gyakori, hogy hétfőn úgy gondolom nagyon kell barátnő, kedden meg hálát adok érte, hogy nincs. Ez nálam elég furcsa.

2. Amit az anyagi helyzetem enged és amihez kedvem van. De minek legyek adonisz ha jobb esetben nem csak 2 évig lesz barátnőm az illető? Úgyis látni fog mindenféle állapotomban kérdés, hogy elfogad e olyannak amilyen vagyok.


3. Minek?

2020. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:

1. 4-5 társkeresőn, bár már beleuntam hogy nem válaszolt senki

2. Normális ruhákban járok, fodrászhoz rendszeresen járok, önfejlesztő cikkeket régebben olvasgattam, kondiban már egy ideje nem voltam mert nincs rá időm/energiám de tervezek a közeljövőben megint eljárni

3. ezt inkább hagyjuk

2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!