Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell egyfolytában beszélni?

Miért kell egyfolytában beszélni?

Figyelt kérdés
Ismerek pár olyan embert (van egy ilyen munkatársam is), aki egyfolytában beszél. Mindig van mondanivalója. Nem érdekli, hogy te éppen mit csinálsz, tudsz-e rá figyelni stb. Csak mondja és mondja és mondja... Titeket is idegesít az ilyen?

2019. jan. 8. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmire nem hasznosítható amiket mond, hanem csak fárasztó akkor zavar.

Ismerek ilyeneket és ha megkértem hogy mondjon valamit egy éppen megoldandó problémáról, akkor meg inkább eltűnt egy időre.

2019. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon zavar, nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire fél a csendtől és a gondolataitól és állandóan ki kell töltenie a csendet mindenféle semmitmondó csacsogással. A munkatársaim egy része is ilyen, ők azok, akik mindig szörnyülködnek, amikor otthonról dolgozom és kérdezik is, hogy nem vagyok-e ilyenkor magányos, hogy nincs mellettem a csapat? :D Nem értettem őket soha, én kifejezetten élvezem a csendet és azt, hogy tudok végre koncentrálni zene/fülhallgató nélkül is, ha lenne saját irodám ki se dugnám onnan az orrom..
2019. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeken nem is a munka vagy az alacsony bér a fárasztó hanem az elviselhetetlen emberek.
2019. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok! És hiába használok fülhallgatót, akkor is beszél hozzám!
2019. jan. 8. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen kolléganőm, és sokszor nem is nézek már rá, ha beszél, mert teljesen elvonja a figyelmem és az időmet a munkáról. Sajnos nem merem megmondani, hogy nem érdekel az összes családi történése, de ráutaló magatartással próbálom érzékeltetni, hogy nem vagyok vevő rá.
2019. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű, hogy csak simán paraszt, de az is lehet (bár kevés az esélye), hogy Asperger szindrómás (Az egyik velejárója, hogy nem tudnak olvasni a jelekből, pl nem veszik észre a ha másik fél már unja a beszélgetést, stb
2019. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!