Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól cselekedtem?...

Szerintetek jól cselekedtem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este sétáltam egyedül a városba és a járda szélén beszélgetett néhány srác. Nemnagyon törődtem velük, csak mentem előre. Erre a legrészegebb elém ugrik mellkason vág, combom rug és elkezd hadarni hogy "boxoljunk". Erre én csak sétáltam tovább jött utánam, szóltam a haverjának hogy fogja le és ennyi volt. Annyira hirtelen jött és lesokkoltam hogy nemis védekeztem meg semmi, magamra se ismertem. Hozzáteszem 6éve boxolok szóval eggyet rátettem volna az ottmarad. Csak kicsit szarul ereztem magam hogy semmit nem csináltam... Ti mit csináltatok volna a helyemben?
2020. máj. 12. 03:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(16/f)
2020. máj. 12. 03:33
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Ez a mellkason vág, combon rúg és te sétálsz tovább mintha semmi sem történt volna, ez nekem egy kicsit büdös. Ha valaki velem próbálta volna ezt megcsinálni, akár csak reflexből is de egy akkorát lebasztam volna, hogy nem lett volna már kit lefognia a haverjának, és a földről kaparta volna fel. De nyilván nem ez a legjobb megoldás ilyenkor, de akár csak védekezés képen ilyenkor az ember ellentámadásba kezd, és nem gondolkodik sokat. Főleg ha 6 éve bokszolsz. Szóval ha a kérdés nem kamu szerintem jól cselekedtél, mert egyedül voltál. Ha valami csajjal lettél volna, akkor meg nyilván nem hanem meg kellett volna mutatnod nekik, hogy ki a király. Lehet, hogy részeg volt, de akkor sem engedhet meg mindent magának az ember. Én eléggé elsüllyedtem volna szégyenemben egy lány előtt, hogy semmi érdemlegeset nem tettem... De így, hogy egyedül voltál, így jó volt ez.


20/F

2020. máj. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Jól. Minek egy részeggel kezdeni...

Nem voltál még éles szituációban, ez volt a próba, lefagytál. Nem egy emberrel történt már meg. Mondjuk szerencséd is volt, mert egy részeg, valószínűleg veszélytelen idióta támadt rád. A másik meg, hogy nem éreztél veszélyhelyzetet, így meg is lepődtél.

Ilyen esetben csak kicsit lökd/told arrébb. Mindig a lehető legenyhébb megoldást alkalmazd. És senki kedvéért ne játszd az eszed soha, ha van enyhébb megoldás is. (Egy nő sem fog elájulni, ha indokolatlanul péppé versz egy részeg nyomit) Persze, ha nincs enyhébb, ha baj van, az már más tészta.

2020. máj. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Nem lehet mindig megoldás az erőszak, valamint: el is eshet, megütheti magát.
2020. máj. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad.Senki sincs mindig felkészülve ilyenre,és nem is biztos,hogy jó ötlet lett volna a bunyó.Ha mondjuk beveri a fejét,egyáltalán nem biztos,hogy az igazságszolgáltatás téged hoz ki ártatlanként.
2020. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Önvedelemnel amugy is elsö lépés a futàs elkerülés. Elkerülhetetlen helyzetekben kell felvenni csak a kesztyüt amikor màs màr nincs mert felelsleges szétveretni magad.
2020. máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban csináltad szerintem
2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg kamuzol.
2020. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, nyugtasson a tudat, hogy számos ilyen eset tragédiába torkollik. Most lehet megúsztál egy késelést, és csak a büszkeséged bánta. Nem megérte?
2020. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha kamu lenne mi hasznom lenne, hogy kiírtam? Egyébként köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 12. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!