Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért járnak párosával...

A nők miért járnak párosával pisilni?

Figyelt kérdés

azt vettem észre a környezetemben, hogy a legtöbbször kettesével mennek mosdóba.

Ennek mi az oka? Milyen szokáson alapul?


(nyilván ez nem olyan kérdés amit fel lehet tenni csak úgy szemtől-szembe így itt kérdezem...)



2020. máj. 12. 10:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Fogni a kabátot vagy táskát, mert nincs fogas. Ha utána megyünk együtt valahova, egyszerűbb, ha megvár aztán folyt köv.


Nem sokszor, de velem is előfordult, hogy a zár miatt kértem, fogja az ajtót, ahogy tőlem is kérte.


Vicces az, hogy mindez általánosban volt. Vicces része az, hogy ígérték, megcsinálják a wc-ket. A fiú wc-t meg is csinálták nyolcadik osztályra, a lányok wc-jét egy vagy két évvel azután, hogy mi elmentünk. Csak néztem, amikor látogatóba mentem, hogy be lehet zárni az ajtót, van szappan - merthogy gyakran az sem volt, ahogy wc papír se.


18/l

2020. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kell valaki, aki fogja a táskámat, kabátomat, meg fogja az ajtót, ha nincs rajta zár. Na meg ha amúgy is benne voltunk egy beszélgetésbe, akkor fura lenne csak úgy otthagyni a barátnőmet, elmenni vécére, ő meg egyedül ülne/állna ott mint egy bolond rám várva... :D Egyszerűbb, ha jön velem, és folytatjuk közben a beszélgetést.
2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jah, biztonságosabb.

Még fognia kell az ajtót.

2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is hülyeség az ha a lányok párosával járnak pisilni.

Én mindig egyedül járok,pedig én is lány vagyok.

2020. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül szoktam, amikor csak tehetem (lány létemre), mert akkor nem vagyok úgy befeszülve, könnyebben "engedem el" magam, meg nem is kell a számomra kényelmes tempónál gyorsabbat felvennem azért, hogy a másik ne unja el magát. Tényleg max. akkor látom értelmét annak, hogy kíséretet is vigyek, amikor nem lehet zárni az ajtót, de ilyen helyen nagyon ritkán járok.
2020. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában mi csak azért kísérjük egymást, mert unatkozunk és mozognánk. A hangulat viszont mindig jó. Jól lehet ismerkedni. :D nem egyszer adtam már zsebkendőt valakinek, mert elfelejtette. Sokszor szóba elegyedünk a többi lánnyal. Megdicsérjük egymás holmiját, béna poénokat sütünk el. :D

Néha éneklünk(semmi hangunk nincs) és jókat mosolygunk rajta. "Olyan kikapcsolódás" NÁLUNK. Nem mindenki tart kisebb bulikat a WC-n. :)


Ahogy a többiek is írták: táska, telefon, bármit megfogni. Megtartani az ajtót. +buli

2020. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor megyek kísérettel a WC-re mikor rossz a zár vagy olyan helyen vagyunk ahol sokan vannak.
2020. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Huhh, nekem mesélte egy ismerősöm, aki élt külföldön, hogy ott kislány korukban a barátnők a wcbe is együtt mentek be és együtt pisáltak, közben dumcsiztak. Ez azért már egy kicsit nehezebben fogadom el, főleg, mert mi egyszer csináltuk ezt a barátnőmmel nagyon kislány korunkban és az anyja úgy leteremtette az ötletgazda barátnőmet, hogy csak néztünk. :D


***


Gimis koromban meg az egyetemen akkor mentünk kettesével, ha valamit meg akartunk beszélni szünetben és így időt spóroltunk, hogy amíg megbeszéltük, elmentünk a wcre is.


Általánosban azért, mert egymásnak fogtuk az ajtót.


A munkahelyen nagyon ritkán jön velem bárki is a wcre, sőt, volt, hogy mondtam valakinek, hogy most ne kísérjen el, mert olyan dolgot akarok csinálni, amihez nem szeretnék fültanút.


De amúgy előfordult már, hogy társaságban mentem a wcre, általában akkor, ha mentünk le cigizni vagy ebédelni és mind a kettőnknek kellett hugyoznia. Akkor elmentünk, megvártuk egymást.


Esetleg még olyan rendezvényeken megyünk együtt, ahol rossz az ajtó.nem lehet bezárni.

2021. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja meg volt olyan is a gimiben, hogy csak egyszerűen csak unatkoztam és elkísértem valakit vagy megkértem valakit, hogy jöjjön velem. Na a munkahelyen ez már durva lenne, az egyik munkahelyemen külön ki is tértek arra, hogy ne menjünk együtt szünetre. :D
2021. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!