Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ronda nők miért várják el a...

A ronda nők miért várják el a férfiaktól, hogy ugyanúgy kezeljék őket, mint a szép nőket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 12:09
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ummm... mert ugyanolyan ember és minden ember megérdemli hogy emberként és normálisan álljanak hozzá? A szép külső nem egy belépőjegy az emberszámba-vevésre :D
2020. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt, az udvariasság nem szépség kérdése. Előreengedni egy nőt és visszaköszönni ha köszön, akkor is ALAP, ha bűnronda.


Másrészt meg az ocsmány férfiak is ugyanezt csinálják. Nem is tudom, kik nyígnak itt az oldalon mindig, hogy nekik alanyi jogon jár jó nő... Nem is tudom, kik hisztériáznak és mondanak el minden felszínes szarnak, mert nem akarsz velük ismerkedni. Nem is tudom, kik azok, akik 40 évesen akkora egóval bírnak, hogy komolyan azt hiszik, labdába rúgnak a huszonéveseknél, majd teljesen össze vannak törve, mikor a huszonéces kijelenti, hogy vén szarnak tűnnek a szemében és egy darab botra hamarabb fanyalodnának, mint rájuk...

2020. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mire gondolsz...

Senki, még a szép nők sem várják el, hogy minden férfi hasraessen előttük, vagy udvaroljon nekik. A rondák sem gondolják, hogy minden pasi majd teszi nekik a szépet.

Udvariasság pedig alap dolog kéne, hogy legyen. Az még nem ártott meg senkinek. Ha kollégádról vagy osztálytársadról van szó, egy mosolyt is megereszthetsz a köszönés mellé. Semmi bajod nem lesz tőle. Lehet, hogy még előnyöd is származik belőle, mert egyszer a csúnya lány lesz a főnököd.

2020. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"Ronda" nőként csak a magam nevében nyilatkozhatok, nem várok el mást, mint hogy emberszámba vegyenek. Nem hiányzik a nyálcsorgatás és az obszcén megnyilvánulások.

Azért az érdekelne, hogy mit értesz ugyanolyan bánásmódon. Mintha azt sugallnád, a "ronda" nő nem bírhat semmilyen pozitív tulajdonsággal.

2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem unod? Szárnyas majmok. És még a saját IP címemet használja lassan 3 éve. Informatika csodája.
2020. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Értem én, hogy a kérdés logikája szerint csak a szép nőknek jár emberi bánásmód, a többieket pedig vigye el a fekete halál, vagy nem is tudom, de nem gondolod, hogy pl. előreengedni valakit mindenféle előítélet nélkül egy kedves gesztus lehet, amivel egy másik ember napját be tudnád aranyozni?

Ritka egy pszichopata jellem lehetsz, ha ez a viselkedés Nálad önazonos.😐

2020. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szépség is relatív. Sok ronda, vagy átlagos nőre mondják, hogy szép...
2022. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!