Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bír anyám ennyit telefoná...

Hogy bír anyám ennyit telefonálni?

Figyelt kérdés

Reggel fél nyolckor arra ébredek, hogy telefonál. Ma reggel is egy szót se szólhattam hozzá, mert ebben a pillanatban is beszél. Reggel óta szünet nélkül.


Csak akkor teszi le valakivel, ha hívják. 4 telefonja van, a vonalassal együtt. 2 telefonon beszél egyszerre, mind a barátnőivel, meg néha üzleti dolgokról üzlettársakkal.


A legrosszabb az egészben, hogy nagyon rosszul hall gondolom, ezért nagyon nagyon hangosan beszél. Annyira irritáló.


Fent az emeleten ahol van a szobám, még csukott ajtó mögött is felhallatszi kannyira ,hogy minden szavát értsem. Annyira idegesít!!!!!!!!!!


2020. máj. 12. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, hogy nem hozzád beszél ennyit!
2020. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt átérzem xD Az én anyám is mindig maratoni hosszúságú rekordokat döntöget, amikor a barátnőivel cseveg a telefonon.
2020. máj. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát pedig örülnék, ha velem beszélne ennyit. Tudod milyen xar, hogy az ofőnek nagoyn fontos közölni valója van a szülőkkel, folyton nyaggat, hogy megmondtam-e már anyának, de nem tudom, mert bszik letenni a telefont.

Ott állok, integetek, hogy anya könyörgöm figyeljél már egy kicsit, fontos!!!, de nem, elfordul és még bocsánatot is kér attól akivel beszélget..

2020. máj. 13. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az ofőt, hogy telefonáljon anyádnak, mert csak úgy lehet vele kommunikálni.
2020. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!