Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek manapság félnek...

Az emberek manapság félnek telefonálni?

Figyelt kérdés
Kereskedő vagyok, ezáltal sokszor hirdetek autót eladásra, van, hogy a facebookon direkt erre a célra kitalált csoportjaiban. Napközben mindig dolgozom, ezáltal a facebokot meg hasonlókat nem tudom űzni, a hirdetésekben mindig kiírom, hogy telefonon keressenek, de ennek ellenére mindenki facen ír, és ott is leírom nekik, hogy telefonon keressenek, de sosem keresnek ott, csak irkálnak...ennyire hülyék az emberek? Nekem egy sima fodrász is azt írta facen, hogy telefonon egyeztessünk, és ne ezen a közösségi oldalon, úgy gondolom sokkal személyesebb is ha telefonon beszélünk, vagy nem? Miért ilyen hülyék az emberek? Ja, és hozzá kell tennem, mindig írom, hogy hívjon vagy csörgessen, mert ha úgy van, visszahívnám én, de elég beszari emberek lehetnek nem?
2018. jan. 30. 18:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Na ennél értelmesebb kommentekre lennék kíváncsi.
2018. jan. 30. 18:21
 2/23 A kérdező kommentje:
Bizonyára te azok közé tartozol, aki még sosem vett kocsit, és feltehetőleg nincs is, legalábbis remélem ilyen "okos" ember nem ülhet volán mögé. :)
2018. jan. 30. 18:22
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mert én már régóta csak füstjelekkel kommunikálok.

Amúgy az emberek nagy része degenerált jah.

2018. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mik ezek a válaszok :D

Feldobjátok a napom, komolyan

2018. jan. 30. 18:37
 5/23 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Én nem szeretek telefonálni. Nyilván, ha az van megadva, hogy úgy egyeztessünk, akkor telefonálok, de alapvetően inkább írok emailt, sms-t vagy üzenetet, ha lehetőségem van rá (nyilván megfelelő időben).

Szerintem sok embernek kényelmesebb és biztonságosabb az üzenetváltás. Könnyebben át tudják gondolni, mit mondjanak, mit kérdezzenek, satöbbi.

2018. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha 1-2 kérdésre vár választ az ember, amely nem égetően sürgős, akkor felesleges telefonálni s a lehetőséget te adod meg.Írd ki azt konkrétan, hogy válaszadást kérdésekre csak telefonos beszélgetésben kaphat.Ne azt, hogy telefonon, mert ott is írnak a világ "csodái":D


A másik meg, talán már előre tartanak a szófosásodtól, a tukmáló szövegtől, mint az ingatlanosok teszik ugye...kereskedő vagy, azé:D


Pokoli ritkán vannak hallássérült vagy néma-beszédhibás érdeklődök is kereskedelemben, ezt se feledd;)

2018. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll, nyilván lány vagy, ez oké meglehet érteni ilyen esetben, de végig férfiak a potenciális vevő jelöltek, és magamból is kiindulva aki komoly érdeklődő, és ott egy telefonszám az nem habozik, hívna...ezt az egészet nem is értem, ha valakit nem érdekel, miért tesz fel rengeteg rengeteg kérdést...
2018. jan. 30. 18:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megoldás lehet az alkalmazkodás; mobilnet,wifi és akkor megvan a állandó kapcsolatod.A messengert hátha megtalálják.

Ha mindenképpen a poszt alá akarnak írkálni talán le lehet tiltani a hozzászólást és akkor kénytelen telefonálni.

2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mivel nem ismernek ezért lehet ezt gondolhatják egyébként, viszont akik érdeklődnek egyik sem tudja, hogy kereskedő vagyok, mindaddig míg nem beszélünk, de én pont nem az a fajta vagyok aki tukmálna bármit is, hisz tudom, hogyha az egyiknek nem kell a másik viszi :)

De ez hasznos válasz volt, köszi.

2018. jan. 30. 18:55
 10/23 A kérdező kommentje:
A főnököm nem igazán örülne annak, hogy a messengert nyomnám munka időben, a telefonálással viszont neki sincs olyan hatalmas baja.
2018. jan. 30. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!