Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkóság...

Csak szerintem bunkóság vásárlás közben telefonálni?

Figyelt kérdés

Ki tud borítani, amikor bejön egy vevő, megáll a pult előtt, és telefonál. Nem arról, hogy mit vegyen, hanem teljesen másról cseveg, közben feltart engem is a millió dolgomban, esetleg a mögötte állókat, és még az is problémát okoz, ha nem suttogva mondom neki a végösszeget, mert zavarom a telefonbeszélgetésben.

Bennem azért van annyi jó érzés, hogy az üzletbe lépés előtt befejezem a telefonálást, vagy ha bent vagyok, és csörög, akkor vagy kimegyek, vagy kinyomom, és visszahívom.

Nyilván nem egy szupermarketre gondolok (bár ott is bunkóságnak tartom a kasszánál, fizetés közben telefonálni), hanem kis üzletekben, ahol az eladó pultból szolgál ki.

Az ilyen embereket én automatikusan elítélem, és bunkóknak gondolom. Én sem pakolászok, számolgatok meg veszem fel a telefont, amikor ő bent van az üzletben.


2015. szept. 2. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Ezért van kiírva a boltokban: Mi megértjük, hogy fontos hívása van, s míg be nem fejezi, nem zavarjuk önt a kiszolgálással.

Vagy valami ilyesmi. Igazából nagyon bunkó dolog.

2015. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak szerinted, ez tényleg bunkóság.
2015. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2015. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Miért bunkòsàg? Akkor telefonálok mikor akarok, nehogy màr egy boltos mondja meg hogy mikor kivel telefonálhatok. Az eszem megàll hogy vannak akik mèg a telefonálàst is korlàtoznàk.
2015. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen bunkóság. Én megkérdezném, hogy ön vásárol vagy telefonál? Ha továbbra is telefonál, nem foglalkoznék vele. Kérem a következőt...
2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én vagy felveszem, és pár szóban elmondom, hol vagyok, majd leteszem,vagy egyértelműen úgy állok, hogy nem a pult elé, míg röviden elmondom a mondókámat a telefonba, hogy közben a többiek vásárolhassanak. Boltból ezért nem fogok kimenni, vagy telefont kinyomkodni, azt egyébként sem szoktam, szerintem meg az a bunkóság. Köztes megoldás is van ám.


Elítélni elítélhetsz, de remélem, nem érezteted a vevővel a véleményedet késő- Brezsnyevi pofával, mint a legtöbb eladó általában.

2015. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en patikaban dolgoztam, es szerintem is bunkosag, plane, hogyha epp Julcsi szuleteset meselik el a nagyothallo nagypapanak, akkor elegge zavaro is tud lenni a koncentracioban, az meg mindkettonk erdeke, hogy jo jogcimen legyen beutve a gyogyszer es jot is adjak oda neki...

Nem azt mondom, hogy minden telefonalo bunko, azzal semmi bajom, hogy telefonon megkerdezik, hogy mi kell, vagy rovidre zarjak a beszelgetest.

De a kiszolgalo is ember, vannak olyan luxus kivansagaim, mint koszonjenek vissza, ne csak bealljanak elem, ram sem neznek, betolnak egy receptet es kozben ugyanugy folytatjak a beszelgetest az aktualis temarol.

2015. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az


4. Nem azt mondta, hogy nem telefonalhatsz, hanem hogy szerinte bunkosag az, amikor KISZOLGÁLÁS KÖZBEN telefonál az ember legalább akkor mondja azt, hogy várj, 2 perc es visszahivlak/tartsad, mert épp kiszolgálnak

Nem olyan nehéz...

2015. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6: Nyilván nem arra gondol a kérdező, amikor hirtelen jön a telefon és pár szó után gyorsan le is teszed, hanem arra a tipikus locsi-fecsire, amikor csak fossa a szót a telefonba a vevő már akkor, amikor belép az üzletbe és még akkor is, amikor kimegy, mert ez utóbbi nagy bunkóság. Közben meg persze nem hallja a "Még valamit?" kérdést és ezzel még a mögötte lévőket is feltartja.
2015. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4-es. Akkor telefonálsz amikor akarsz, de a "hol" az igenis korlátozva van. Te örülnél annak, ha az eladó telefonálna miközben téged kiszolgál? Ha az eladónak mosolyogni kell, köszönni és kedvesen kell kiszolgálni a vevőt, akkor illő lenne ha a vevő is "normálisan" viselkedne.
2015. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!