Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álmodom évek óta ugyanaz...

Miért álmodom évek óta ugyanazokat a helyszíneket?

Figyelt kérdés

Évek óta van 3 helyszín amivel álmodok. Annyira belémégtek, hogy el tudom most is mesélni, hogyan nyílik az ajtó, milyen a kilátás, hogy vannak a szobák, mi van benne.

Ezeken a helyszíneken ahol soha nem jártam játszódnak mindig az álmaim. Hogy lehet ez és miért emlékszem rá? Elvileg nem kellene.



2020. máj. 13. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZP39DkDxHlA


Természtesen ez egy jó rész, de egyáltalán nem akartam megtörtént esetes realitikkel rád ijeszteni. Magam is átéltem az ismétlődő helyszíneket, két álom közti ébrenlét során is. Nem vagyok szakértő, szakpszichológus vagy más szakember segíthetne. Nálam a jelentése egyértelmű, mit kell keressek és mit kell kerüljek. Sok keleti vallás szerint alvás közben a szellem és a lélek egysége nem tartózkodik a fizikai testben a mély alvási periódusban, vagyis a REM-ben. A saját házamat is bejártam és számolgattam rajta a struktúrák jellegzetességeit, hány ponton van illesztve a csatorna és csodák-csodájára annyi volt, pedig tudatosan sosem figyeltem meg. Ez az álom dolog nagyon kemény dió.


[link]

2020. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott valami dolgod van, vagy az életedben valamikor ott járni fogsz.
2020. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!