Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt ,hogy nincsene...

Miért érzem azt ,hogy nincsenek önálló gondolataim és szabad akaratom ???

Figyelt kérdés
Miért is érezhetem hogy nincs szbad akratom ,hogy például csinállok valamit rákkatintok valamire keresek zenét hogy nekm nem ezt kellen csinállnom mint egy vonat ami letért volna az eredti sínről ,hogy nem azt csinállom nem azt az utat járom nem azon a sorsvonalon vagyok amin kellen ráadásul nincsenek szbad mint ha nem szbad gondolataim lennének csak addig érzem jól magam míg felkelek és megsizom a kávét mire kijózanodok várok csodára hogy ha felkelek ezt csak álmodtam és felkelek a ágyban mikor nagyon elgondolkoztam hogy lehet hogy csak álmodtam folyton azon jár az agyam kellen munka amit csinállok amit szeretek és melletem van a kedvenc figurám a kedvenc órám és füllhagatoóm amit megvettem és büszke vagyok rá milyen sokat szenvedtem és elértem a célom na és ezt megörökítem és felteszem a facebokra milyen gondolatok ezek?? a múltban olyanokat áttéltem hogy a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom . lehetséges zerintetek hogy álmodom és nem tudok felkelni???
2020. máj. 15. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
beszivtal?
2020. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bezavar a monotonitás. Ha van pénzed és időd, kirándulj egyet.
2020. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek gondolataid, kiét fogalmaztad meg kérdésedben, ha nincs szabad akaratod, ki kényszerített arra, hogy itt kérdezz?
2020. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szívtam be hát pénz az jó lenne nem tudom mi lehet ez
2020. máj. 15. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
senki ezt is ugy írtam ki hogy álmodtam lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést
2020. máj. 15. 14:21
 6/9 Aesma Daeva válasza:

Hány éves vagy ?

Párkapcsolatban vagy ha igen lehet a feleség a ludas ha még nincs barátnőd az lehet a probléma

2020. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na végre valaki rátapintott a lényegre nincs barátnéom pedig 28 leszek
2020. máj. 15. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érzed azt!
2020. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt te honnan veszed
2020. máj. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!