Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincsenek összefüggő...

Miért nincsenek összefüggő gondolataim?

Figyelt kérdés
Egy jóideje már nem tudok normálisan gondolkozni. Teljesen összefüggéstelen és értelmetlen gondolatok cikáznak a fejemben. Például megragad egy szó, esetleg egy mondat a fejemben és azt újra és újra ismételgetem a fejemben. Csak erős koncentrálással tudok kiszabadulni szavak ismételgetéséből. Sokszor az is megesik, hogy nem értem meg első hallásra amit masok mondanak nekem.

2018. nov. 24. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves vagy?

Ez lehet valami kényszer is, vagy kezdődő skizofrénia. Mindkét esetben pszichiátriára kell elmenni, ahol kivizsgálnak.

2018. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21/f
2018. nov. 25. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Hm, ajánlom, hogy vizsgáltasd ki magad, nem kell pszichiátriára beutaló se, elmész és elmondod ezeket az orvosnak.
2018. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért ez kicsit pszichózis gyanús!!

Keress fel egy pszichiátert, még az elején vagy bármi baj is legyen, majd az orvos segít!!

2018. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező? Mi lett a diagnózisod?
dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!