Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kibírni, ha azt...

Hogy lehet kibírni, ha azt érzed egyedül a környezetedben te húzod az igát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteget dolgozom tanulok, az egész napomat elveszi, a hétvégéimet is és már nagyon kezdek belefáradni, pláne, hogy azt érzem körülöttem mindenki csak a napot lopja.

A barátaink barátnői eltartottak (nem irigykedem rájuk), az utcánkban vagy egy fiatal család két gyerekkel segélyből vannak néha maszekolnak, de ennyi. Egy másik család két gyerekének befuccsolt az egyetemi pályafutása így otthon ülnek. A szomszédunk pedig a volt osztálytársam aki egesznap a kocsiban bombolteti az zenét és még egy percet sem dolgozott. Mindehhez hozzajön hogy mióta koronavírus van a páromnak leállt a munkahelye és nem is néz másik után. Lófrál, számítógépezik.

Az albéletben lévő szomszédaink pedig egész héten buliznak és isznak, tehát semmi dolgok vagy gondjuk.

Nem irigy vagyok, mert nem szeretnék se eltartott lenni (nem is opcio), sem 10 forintból élni egy hónapban. Szeretek tanulni és dolgozni, de mit tehetnék hogy ne idegesítsenek a naplopó emberek,akiket nap mint nap látok?



2020. máj. 15. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyeld oket, foglalkozz a sajat dolgaiddal. Nem fugg ossze az eletetek. Ez olyan, hogy egy helyen eltek de mas utakon jartok.
2020. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volnal irigy, ezek az emberek fel sem tunnenek neked. Mindig azt mondtam, hogy az figyelget masokat aki elegedetlen a sajat eletevel. Csak tedd a dolgod es ne foglalkozz masokkal.
2020. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamiféle gombot csak megnyomogatnak rajtad, ha így felbosszantanak :)

Tényleg ne foglalkozz velük..

2022. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!