Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként rájöttem, hogy...

Felnőttként rájöttem, hogy buta vagyok. Változtatni szeretnék ezen. Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Elkezdtem mindenfélét olvasni, de teljesen összezavarodtam. Annyi mindent nem értek. Nem is tudom, hol kellene kezdenem. Gondolom, valami rendszer kellene a tanulásba, de nem tudom, milyen. Elővettem az iskolai könyveim történelemből és irodalomból. Gazdasághoz, politikához, joghoz is jó lenne érteni valamennyire. Meg érdekelne a média és a rendészet. Szóval ilyen általánosabb dolgokra gondolok. Ajánlanátok könyveket, amik kezdetnek jók? Köszi előre is!

2020. máj. 16. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre eggyel, max kettovel kezd el.

Valaszd ki az altalad legerdekesebbnek tartott temat, pl jogok, es kezd el azt tanulmanyozni.

2020. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En azt ajanlom, hogy videokbol filmekbol tanulj es csak azt ami erdekel, vagy kozvezlenul hataddal van az eletedre, hidd el nem olyan borzaszto fontos a targyi tudas, a lenyeg, hogy az eletben boldogulni tudj ne verjenek at, es a legfontosabb hogy ne probalj meg tobbnek, okosabbnak tunni, csak olyan temakhoz szolj hozza amihez ertesz is. Van ugye a mondas, hogy ha csondbe lettel volna, bolcsebb maradtal volna.
2020. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Youtubon nagyon sok ismeretterjesztő videó van érdekesen, tök egyszerűen megfogalmazva. Történelemből tudnám ajánlani az Időutazó nevezetű csatornát, a Tanulom magam csatornán is vannak érdekességek a világról. Vagy esetleg még a Hogyan működik? nevezetű csatorna is jó, bár egyelőre elég kevés videó van fent. Ha értesz angolul tudok még ajánlani párat :)

Persze az olvasás is fontos. Elsősorban találd meg, hogy mi érdekel téged igazán és akkor szívesebben keresel utána.

2020. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!