Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy rám gyerek...

Miért van az, hogy rám gyerek méretü sapkák is jó? Mármint baseball sapka. és teljesen jó, nem kicsi de a felnőtt méret meg így ráesik a fejemre, fülemre stb.... 21f

Figyelt kérdés
mondjuk abból jó h vannak nagyon jó mintás meg mesekarakteres gyereksapik csak azt meg viselni nem merem mert túl szégyellős vok xD
2020. máj. 17. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi a fejed. :D Nekem is, rám is nagyok a sapkák, meg a maszk is.
2020. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nekem is hatalmas, felmegy a szememig és levegőt se kapok tőle szal csak addig van rajtam míg be nem megyek a boltba, utána állat tart :D
2020. máj. 17. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Nekem is kicsi a fejem, de én nő vagyok. A "szabvány" sapkák, kalapok mind nagyok rám.

2020. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok. Pl a kerékpáros sisakom gyerekmeretü. Nem a legkisebb, de a felnőtt már óriási. Többi sapkámnál se különb a meret.
2020. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!