Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van azzal valami baj, ha...

Van azzal valami baj, ha valaki 18 évesen olyanokon sír, mint kisérettségi, pályaválasztás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm 11.-es. Még a sulibezarasok elott volt kisérettségin. Tudjátok olyan próba érettségiszerűen vizsgázni kell, van tételhúzás is. Az egyik tárgyból kihúzta azt, amitől a legjobban félt, hogy azt nem fogja tudni. És elkezdett sírni a tanár előtt.

Most meg sírdogál, hogy nem tudja mi legyen és hova menjen továbbtanulni, mert elbizonytalanodott. Eddig tanár akart lenni, most meg kitalálta utálja a gyerekeket. És ezen sír.

A szülei azt hajtják válasszon pénzes szakmát valamilyen menedzsmentet tanuljon.


Sajnos nekem sose volt ilyen problémám, nem is értem miért sír ilyenkor. Valami baj van vele? Hogy tudnék segíteni neki? Mivel biztassam? Menjen szakemberhez?


2020. máj. 17. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne sírna már egy olyan dolgon ami az egész életét megváltoztatja? Van aki egy sima dolgozaton is sír, egy szaktársam azon sírt, hogy elhagyott egy füzetet. Mások vagyunk. Nyugodjál le, nyugtasd meg őt is, ne legyél érzéketlen.
2020. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem egy szakot és néha még én is sírok, mert nem tudom, hogy van-e értelme folytatni, ráadásul ebben a helyzetben még az első évet sem tudtam végigcsinálni "rendesen", hogy lássam legalább megy-e.

Szerintem érthető, talán ezek az első komolyabb döntéseink az életben.

(A kisérettségis dolog pedig az egyik barátnőmmel élesben történt meg.)

2020. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!