Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jómódú miért ne lehetne...

Jómódú miért ne lehetne alkoholista? Szerintetek az lehet a leírásom alapján?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg egy havert, munka kapcsán. Diplomás, egyénre szabott öltönyös, nagyon piperkőc forma. Az órája 3 milliós, a kocsija egy új fehér Mercedes E osztály volt. A szülei orvosok, ő saját jogon vállalkozó, az ötletével lett sikere, 0 pénzből indult (mondja is hogy inkább a szüleitől kellett volna pénzt kérni és akkor most nem kéne odaadni a lóvé részét a befektetőknek). A lényeg: minden alkalommal amikor találkozunk alkoholokat iszik. Dobálja be a Jagereket (növényi alapú, így orvosság!) meg a pezsgőket. Minden nap talál valami alkalmat hogy pezsgőzhessen kísérőkkel. Szerinte a pezsgőben nincs is alkohol, a Jaget meg gyogyszer inkább. Szerintem nem láthattam még józanon, ahogy megismertem az a részeges állapota. Sejtem ezt onnan is hogy soha nem vezet, az aszisztense veszi el a kulcsát mindig. Volt hogy egymás után 2 hétig kellett találkoznunk és mindig piált!

Közös ismerősök és főleg nők szerint én csak irigy vagyok rá és nincs is segítségre szüksége! Mert nézzek csak rá hogy hol lakik, milyen ruhában van, milyen ápolt, hát egy alkoholista nem ilyen!

Mindenki körberajongja csak, de szerintem egy segítő kéz kéne neki inkább. Miért ne lehetne alkoholista egy jómódú ember? Szerintem 3-4 rövid és fél üveg pezsgő naponta az már alkesz. Egy közös üzleti úton a vonaton kis üveges piák voltak nála mint sok melósnál és azt itta.



2020. máj. 18. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Vagy nézd meg a Fideszes elitet, azoknak egy része meg kokainista. :D
2020. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm. A bőre alatt is pénz volt, még is alkoholizmusba lökte a boldogtalanság. Ez odáig fajult, hogy már nincs jogsija ittas vezetés miatt. Amikor visszakapta, 3 nap után balesetet okozott (ittasan) és majdnem ott maradt. Azóta megint nincs. Ezzel a lendülettel apuka elperelte tőle a gyerekeket és a nő csak egyre mélyebbre csúszik a lejtőn.

Önerőből teremtett magának egy jól menő vállalkozást, luxust, hatalmas házat személyzettel. Mostmár ott tart, hogy 40-es évei végére "elitta" az egészet. Olyan mélyre került, hogy nem foglalkozik a vállalkozásával, a személyzete ott hagyta, az autóit el kellett adnia. A gyerekeivel egyáltalán nem törődök. Lassan a gyönyörű háza is megy a levesbe, mert nincs miből fenntartani. A cégét egy fő tartja még életben, aki legalább ezt-azt megszervez, de ez kevés.

Szóval igen. Intelligens, gazdag ember is lehet alkoholista.

2020. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!