Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem az olyan...

Hogyan kezeljem az olyan embereket akik egyik napról a másikra semmibe vesznek, lenéznek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen ahol dolgozok, 4-en közfoglalkoztatottként kezdtük annak idején. Most áprilisba átvettek 2 embert rendes állományba. Viszont közülük az egyik nő kb 1 hónapja semmibe néz. Ebédszünetekbe az állandós csoporttal beszél. Ha oda megyek hozzá akkor elmegy vagy azt mondja most foglalt hagyjam békén. Majd 2 perce rá azt hallom, hogy fejesekkel a konyhába nevetgél. Ha sütit viszek nem fogadja már el tőlem. Tegnap pedig visszahallottam a portás bácsitól, hogy már a hátam mögött is kibeszél, hogy miért nem megyek el máshova dolgozni meg hasonlók. Én teljes szívből örültem az ő sikerének mikor átvették, sose volt bennem olyan érzés, hogy miért pont ő és nem én.


Legjobban az fájt mikor ma megláttam a boltba köszöntem neki ő meg csak úgy elment mellettem. Azóta felvetődött bennem a kérdés, hogy amint egy kis hatalmat vagy magasabb rangot kap az ember akkor a másikat semmibe kell nézni mert kevesebb pénzért van ott? Pedig ugyanolyan felelősségem van a munkában mint neki csak én kevesebbet keresek. Tényleg nem értem, hogy miért kell így bánni egymással. A viselkedése ellenére én még most sem tudnám megbántani vagy keresztbe tenni neki. Pusztán csak csalódott vagyok.


27/N



#lenézés, munka, emberek #mumm
2020. máj. 19. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kezelném a dolgot, hogy pont olyan mértékben szarnék a fejére, mint amennyire ő az enyémre. Ha nem köszön, akkor köszönjön neki a rosseb, én nem fogok stb.
2020. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan engedd el. Nehogymár a jókedved valami bunkótól függjön.
2020. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne alázkodj meg neki semmiképp.
2020. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szinte minden nap találkozok, vele és néha munka végett is hozzá kell szólnom.
2020. máj. 19. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezesetben csakis annyit szólnék hozzá, amennyit tényleg muszáj, de akkor semmiképp sem nyájasan, hanem úgy, hogy érezze, hogy nem bírom a fejét (persze ezt egy tűrhető határon belül, nehogy gond legyen belőle).
2020. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám abban a mederben tartani a munkakapcsolatunkat, hogy profin megcsinálok mindent, amit kér, - DE CSAK IS AZT, - és minden egyes új feladatot, minden egyes alkalommal el kelljen mondania, meg kelljen kérnie rá. Adja ő még lejjebb is, - amikor rádöbben, hogy ő tehet a dolgok ilyen alakulásáról.
2020. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már az első grimasznál szájba csaptam volna! Állj már egy kicsit a sarkadra, kinevetnek, meg flegmázik olyat levernék neki, hogy a fal adná a másikat ha velem bárki így nagyképűzne mert kicsit feljebb került!
2020. jún. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!