Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem ártok a légynek sem;...

Nem ártok a légynek sem; miért fogom ki folyton a szívatós embereket?

Figyelt kérdés
Ha végiggondolom, gyerekkorom óta ez van. Sokáig tudok nyelni és szótlannak maradni (mert ugye kussolni kell, a szívatósok is így védekeznek, hogy: "pofád lapos, megérdemled"). Tehát amikor kinyitom a számat, akkor fel vannak háborodva, és alárendeltségemnél fogva (egyházi hierarchia) direkt olyan helyzetbe hoznak, hogy aztán nekem kell megalázkodni és magyarázkodni, ésatöbbi!

2020. máj. 20. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Te rendeled alá saját magad velük szemben, a viselkedéseddel. Na de miféle egyházi hierarchia van nálatok?
2020. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ők már csak ilyenek. Én eleve kerülöm az ilyen illetők társaságát. Nem érdemes velük leállni vitázni, mert látod, hogy még nekik áll feljebb. Inkább olyan társaságot keress magadnak, akik hozzád hasonlóak. Bár ha ez egy munkahelyen van, akkor az persze úgy más, akkor nem sokat tehetsz, max. munkahelyet váltasz. De ha a rokonságban van ez, akkor én a helyedben eltávolodnék tőlük. Én is így tettem az én rokonaimmal, ex-barátokkal, ismerősökkel. Akik így viselkedtek, azokat igyekeztem onnantól ignorálni, vagy legalábbis minél messzebb tolni magamtól őket.
2020. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Azèrt, mert nem ártasz a légynek sem. Nem vagy gonosz. Ezt sokan ki is használják, próbálnak eltaposni.
2020. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek a viselkedéséből, kisugárzásából megérzik az uralkodásra, terrorizálásra hajlamos lelki beállítottságú emberek, hogy alkalmasak az áldozat szerepre - és innentől már csak az szab határt a folytatásnak, hogy meg volt-e számukra a lelküknek elég napi terror, vagy sem. Ha nem, akkor peche van az áldozatnak. Változtatni kellene a viselkedéseden annyiban, hogy magabiztosabban kellene sok tekintetben fellépned, - ez nem jelenti azt, hogy lapátot rántasz és lecsapod a riválisodat az első alkalommal, de sorsára hagyhatod, aztán hadd főjön a levében, hogy nem tudta kitombolni magát rajtad! Ebben a helyzetben újra gondolnám az ismeretségi köröm újra építését is, - mivel a jelenlegi körből már sokan tudják, hogy sebezhető vagy. Másik út, hogy a jelenlegi ismeretségi köröd viszonylatában is bekeményítesz, - de ez sokkal rögösebb, bizonytalanabb! Olykor az sem árt, ha gondoskodsz arról, is, hogy "visszanyaljon a fagyi", - időnként a te kezedben is megfuthat egy picit a pillanatragasztó, amikor éppen a riválisod cilinder zárjának közelében hadonászol a pisilős végével...
2020. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
?
2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős a helyzet: ne megalázkodj, hanem kérdésekkel kezd a heélyzet rendezését. Ne te magyarázkodj, de járj utána a dolgoknak, ne hagyd magadat. Kérdések!
2020. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!