Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi oka lehet ha valaki gyűlöli...

Mi oka lehet ha valaki gyűlöli az embereket?

Figyelt kérdés

Ha mar attól a szotol is rosszúl vaan, hogy ember.

Örömmel teliti el az, ha olyan helyen van, ahol nem lát embert



2020. ápr. 29. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"Örömmel teliti el az, ha olyan helyen van, ahol nem lát embert"

Ez rám is maximálisan igaz. (A többi nem igazán.)

Nincs különösebb oka, egyszerűen introvertált vagyok, szeretem a csendet, a nyugalmat, amiket ritkán lehet megtapasztalni más emberek közelében.

2020. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például ez onnan alakult ki, hogy akárhányszor sikerélményről számoltam be valakinek, folyamatosan ellenem fordultak és pletykáltak a hátam mögött, sajnos családtagok is és közeli barátok. Aztán szépen lassan odáig jutottam, hogy már nem kommunikálok szívesen az emberekkel mert mindenki előbb utóbb hátba támad. Anyát, apát, a testvéremet, mamámat, és néhány igaz barátomat szívesen beengedek a magán szférámba, a többieket nagyon ritkán és nagyon nehezen- gyakorlatilag énis rosszul vagyok az emberek rosszindulatától. Persze biztos bennem is van elég hiba azt ne felejtsem ki!
2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet múltbéli rossz tapasztalat, vagy jelenleg olyan munkahelyen van, ahol sok, mindenféle emberrel találkozik.
2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hátrányos helyzetből való kiemelkedés, önfejlesztés, tapasztalat, emberi alaptermészet ismerete. Nálam pl. ezek voltak a fő okok. Voltaképpen hálás vagyok azoknak, akik bántottak, most nem tartanék itt az életben, ahol.
2020. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: Egyetértek, pont ezért is élvezem többek között a mostani időszakot, nagyon fájó lesz mikor újra emberek közé kell menni és kiengednek megint mindenkit az utcákra.


Amúgy szimplán csak azért, mert könnyen ki lehet ismerni az embereket, és a bő 90%-uk annyit se ér hogy bedobd őket a kukába.

2020. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen emberfüggő. Múltjából meríti a tapasztalatot mindenki.

Én is utalom az embereket xd 18f

2020. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megdolgoztak érte.
2020. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Butaságuk, felszínességük, hozzáállásul, lelkiviláguk, szaguk, nézésük, fejül, létezésük, felfogóképességük(hiánya)... :D
2020. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!