Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet két vezeték nevem?...

Lehet két vezeték nevem? szeretném felvenni a mostani mellé az E-Ördögh nevet, a mostani vezeték nevem mellé hogy E-Ördögh Krisztián lehessek.

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Döghös lenne :)
2020. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clay Morrow ***** válasza:
60%
Házasság útján biztos, már ha ilyen nevezetűvel kötsz.
2020. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Aki meg ilyen névvel nött fel elatkozza a nevét mas meg fel akarja venni.


Inkabb gondolj a majdani csori gyerekedre

2020. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem apámat így hívták de megváltoztatta a nevét születésem elött. Namost, nekem kéne ez a név mert szerintem rohadt menő lenne :D
2020. máj. 20. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked biztos, a többi ember meg szimplán ki fog röhögni, hogy hogy lehet valakinek ilyen hülye neve, mert leginkább az E-cigire meg a többi hasonló elektronikus eszközre emlékeztet. De ha neked ez kell, hát hajrá. 😁
2020. máj. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a folyamat, kedves Kérdező, e-ngedély köteles. E-setleg megpróbálhatod kedzeményezni a hatóságoknál, de e-vvel a nyelvtani tudással, ami neked van, e-l fognak hajtani. E-sélytelen…
2020. máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a röhögcsélő utolsó köcsögnek üzenem, hogy "ördögnek" kell mondani, de az eredeti neve apukámnak és nagyapámnak E KÖTŐJEL ördögh GH-val volt.... Így kellett írni, ez egy nemesi név, családunk azon részének címere is volt. Mellesleg már változtattam nevet, mert felvettem egy második keresztnevet 18 évesen, nem hajtottak el. ;D
2020. máj. 21. 16:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!