Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg azon emberek mosolya...

Tényleg azon emberek mosolya a "legszebb", aki szinte soha nem mosolyog?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés,de szerintem nem. Nyílván,ha végre egy olyan embert látsz mosolyogni akit addig még sosem láttál szebbé varázsolja az embert. De az hogy kinek van a legszebb mosolya az relatív. Mindenkinek más szerintem. Bár én még nem láttam olyan embert akinek nem lett volna szép a mosolya 😃
2020. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem


már a mimikája miatt sem valószínű

2020. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha soha nem mosolyog, akkor nem lehet megállapítani, hogy az övé a legszebb.:( Inkább úgy fogalmaznék, hogy mivel ritkán mosolyog, ezért jobban megjegyzik az emberek, esetleg felfigyelnek rá.
2020. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem a szép mosoly nem attól függ mennyit mosolyog az ember.. Szerintem a kedves és jó embereknek a legszebb a mosolyuk, mert van benne valami plusz. :)
2020. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Okkal nem mosolyognak, én se szeretek tiszta kalácsképem lesz. Ha ritkán mosolygok nem hinném h látni akarod.
2020. máj. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a legőszintébb...
2020. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azoké a legszebb, akik harmóniában vannak magukkal, életvidámak, csillog a szemük, szeretnék élni, pozitívan gondolkodnak.
2020. máj. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de magam az érzés nagyon jó, amikor egy olyan embert bír valaki mosolyra, aki amúgy soha sem mosolyog.


Ad egy nagyon jó felemelő érzést és eltölt boldogsággal.


Viszont ténylegesen nem szebb, csak annyi hogy többet jelent.

2020. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!