Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha semmilyen emberi kapcsolato...

Ha semmilyen emberi kapcsolatom nincsen, a nők ignorálnak, szegény vagyok, utálok élni, akkor erre korrekt válasz az alkoholizmus?

Figyelt kérdés

miért ne igyak amikor csak részegen érzem picit jól magam?

f/29


2020. máj. 22. 10:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy rosszak. Csak engem nem szeretnek. Elég volt. Most már magammal foglalkozom csak. Ezért iszom le magam mindennap.
2020. máj. 22. 11:29
 12/33 anonim ***** válasza:
Komolyan felakarod adni? Mivel jobb az alkohol,mint hogy újra próbálkozz. Lehet változtatnod kell az udvarlásodon vagy csak felmenni tinderre és ott keresni ott sok a választék és esély is van,hogy matcheltek! Az alkohol semmire se megoldás csak még jobban eltaszitasz majd mindenkit és tönkreteszed az egészséged. Nem értem miért akarja mindenki ennyire a halált... kb. a semmibe akartok menekülni.. mi van ha ott átéled majd a poklok poklát.
2020. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
A nőzést mindenképpen feladtam már. Meguntam hogy nem kellek a nőknek.Hát nekem se kellenek ők többé.
2020. máj. 22. 11:35
 14/33 anonim ***** válasza:
Ne menekülj a piába, ne másokat hibáztas. Még nem láttam olyan rendes, de csúnya pasit aki egy lánynak sem kellett, neked a személyiségedben lehet gond. Kicsit nézz magadba, legyél férfi és ne egy hisztiző kölyök, akkor helyre jön az életed
2020. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem megoldás. Gondolj bele: a problémák ugyanúgy ott vannak attól még.
2020. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nyilván bennem van a hiba, természetesen. TUdom, hallottam már pár ezerszer.
2020. máj. 22. 11:43
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

Nem nem kellenek a nők neked többé, csak luta és gyáva dög vagy megpróbálni elérni valamit az életben.


Gyáván elfutsz bármilyen kihívás elöl.

Lassú kínhalált akarsz...

Inkább most öld meg magad.



Ja hogy nem megy?


Akkor lehet, hogy élni akarsz?


Akkor szedd össze magad, és élj rendesen!

2020. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Jó kis okoskodás utolsó, csak éppen 10 éven át próbálkoztam vele. Elég volt. Most már csak részeg akarok lenni.
2020. máj. 22. 11:47
 19/33 anonim ***** válasza:

Jóval magyobb a 20-30-as nőtlen férfiak aránya mint hinnéd.

Ez a tíz év csak kifogás, hogy ne keljen az életedért, és a szerencsétlenkedéseidért felelősséget válalnod, és ezt innentől az alkoholra foghatod, nem magadra.



Szar az életem... oh dehát alkoholista vagyok, hát persze hogy szar....

Milyen megnyugtató....

2020. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Sunshinedoll ***** válasza:
Végülis miért ne, még egy ok, amit a nőkre lehet majd fogni. Alkoholizmusba hajszoljuk az egészségesen feldolgozni semmit nem tudó béta pasikat.
2020. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!