Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha semmilyen emberi kapcsolato...

Ha semmilyen emberi kapcsolatom nincsen, a nők ignorálnak, szegény vagyok, utálok élni, akkor erre korrekt válasz az alkoholizmus?

Figyelt kérdés

miért ne igyak amikor csak részegen érzem picit jól magam?

f/29


2020. máj. 22. 10:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha tényleg hagynád a nőket ÉS NORMÁLISAN foglalkozzol magaddal.Egészségesen ennél,olvasnál motiváló könyveket.Ha nem is sokat,de mozoghatnál is,meg van a hatása.(Mondjuk sétálsz.)Az emberek többsége nem tudja értékelni a környezetét,ilyen rohanó világba.A pénzt amit alkoholra költenél,ragd el később jól jöhet.Ahelyett,hogy pár óráig boldog leszel,változtasd meg a mentalitásod és akkor nem csak részegen leszel boldog.Mindenkinek megkénne tanulnia,hogy kapcsolat ide vagy oda.Te vagy az egyetlen ami meg marad mindig.Szegény vagy?Tegyél ellene,neten vagy füzetbe leírod az összes költséged,meg nézzed min tudsz spórolni.Senki se lett milliomos csak,mert panaszkodott.Na most Menj,mosd meg az arcod és nézz magadra.Biztos,hogy te ez az ember akarsz lenni aki most vagy?
2020. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Akkor igyál. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy szeretnéd. Autóba ne ülj, de ennyi.
2020. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

A kérdező szükségesnek érezte privát üzenetben kifejteni, hogy szívből gyűlöl minket (gondolom nőket). Aztán azt is, hogy 10 év próbálkozás után többet nem kapunk belőle. Hál' Istennek, teszem hozzá.


Valaki majd talán veszi a fáradságot és elmagyarázza neki, hogy ha egy pasit minden nő visszautasít, akkor nem a nőkben van a hiba.

2020. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is írt privátba, és kifejtette, hogy csakis nő, lehetek....

Hát tekintve hogy Konchita Wurstnak is farka van, mégis nőkéntbemlegetik, lehet benne valami.

2020. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"Sunshinedoll "


A stílusoddal csak azt bizonyítod be, amennyiben nő vagy, hogy némelyik nő tényleg beképzelt, és lenézi a kérdező féle férfiakat. Ezzel az a legnagyobb baj, hogy lejáratod azokat a nőket is, akik nem ilyenek.

2020. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy iszol nem lesz jobb. Eddig se volt pénzed, akkor azután se lesz, de munkád, se életed se. Nem csak a nők fognak elfordulni tőled, hanem mindenki. Aztán fekhetsz az utcán betintázva öszzehugyozva. Neked ez kell? Ez jobb élet lenne, mint ami van? Az biztos, hogy segítségre lenne szükséged, de segíteni meg azon lehet aki ki akar lépni a sanyarú sorából.

Nem vagyok vallásos, de az ilyen emberek sokszor megtérnek,mert behúzza őket valami közösség. Ha ennyire minden mindegy, akkor állj be pl krisnásnak. Nem kell hogy párod legyen, dolgozol a közösségben, cserébe lesz mit enned, hol aludnod. De ez is csak 1 út a sok közül. Igazából rajtad múlik, hogy valami lecsúszott csöves leszel, vagy elkezdesz más értelmet keresni az életednek.

2020. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#26 100%-ban igazad van kolléga!
2020. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként én kíváncsi vagyok miért írtad ki ezt a kérdést.

Nem érdekel téged az életben semmi, csak be akarsz rúgni.

Oké. Csináld, ha ezt akarod. De miért kell kiírni ezt? Tudatni akarod mindenkivel hogy te ilyen helyzetben vagy? Vagy mi az oka? Kíváncsi vagyok.

2020. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Még jó, hogy lenézem az olyan férfiakat, akik önreflexió és terápia és egészséges továbblépés helyett a nőket hibáztatják az alkoholizmusuk miatt aztán idegen nőknek az interneten olyanokat írnak, hogy szívből gyűlöli a nőket. Tán ünnepelnem kéne az ilyeneket, vagy mi? :D
2020. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Mit tudom én miért írtam ki. Koldulom a figyelmet nyilván. Próbálok egy kis szeretetet, vagy ha már az nem megy, gyűlöletet kicsalni az emberekből...


Mert a semmitől még az is jobb ha gyűlölnek.

2020. máj. 22. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!