Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy reagálnátok ilyen...

Ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben, ha valaki "visszaüzenne"?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, az egyik lakó kiírta, hogy szombaton bulit tart, mert születésnapja van, egy X éves az ember blablabla szöveggel.

Pont ez a gyerek az amúgy, aki az észkombájn haverjaival a legutóbb is hajnalig üvöltették a zenét és üvöltöttek mellé ők is, így erős kéynszerem van visszaírni a papírra egy olyat, hogy pl. másnak csak két ez a nap pihenő jut hetente, mulasson jól, de kíméljen meg a részegen üvöltéstől, az a legutóbb sem esett jól hallgatni. Vagy valami hasonló.

Kegyetlen sokat dolgozom mostanában és őszintén szólva tojok vadidegenek szülinapjára, főleg mikor rezeg a padlóm a minőségi zenéjétől... Nem parasztkodni akarok istenigazából, egyszerűen csak aludni a hosszú hetek után. Szerintetek venné a lapot?


2015. nov. 25. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem érdekelné.

Nekem is van ilyen szomszédom... Füldugó csodákra képes. Mióta vettem jókat alszom :-)

2015. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Mit levelezel mint egy kisiskolás? Csöngess be és jelezd a problémád. Amúgy meg ha előre kiírja miért ne tarthatna bulit? Azért mert Te sokat dolgozol nem körülötted forog a világ.
2015. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oda is írhatod de egy külön levelet is bedobhatsz hozzá amiben normálisan megfogalmazod és szépen megkéred, normális legyen.

Én ezt tenném. Ha nem tudnék aludni, kihívnám rendőrséget.

2015. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem írni. Ha túl hangosak, kihívod a rendőröket, és kész.
2015. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a kiírom, és akkor meg van oldva dolog nem egészen így működik...

A lakók előzetes hozzájárulása kell ahhoz, hogy valaki a jogszabály keretein túl csináljon bármit is.

Itt a hozzászólások között is van, aki igencsak nincs evvel tisztában, és lám, máris megvannak a félreértések.

Emberi jellemből adódóan meg valaki beismerje, hogy tévedett....

2015. nov. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bekopogsz baseball ütővel a kezedben és a többi megy reflexből
2015. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!