Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegek miért büszkék magukra?

A melegek miért büszkék magukra?

Figyelt kérdés

Alapjáraton semmi bajom nincs a melegekkel. Elfogadom, ha valaki nem az ellenkező,hanem a saját nemével szexel, ha nem büszke erre! Sajnos sok olyan meleg van,aki büszkén dicsekszik,hogy ő nem hetero ,hanem homokos. Én ettől hányni tudnék,hogy valaki arra büszke, hogy ő más. Hogy ő büszke arra,hogy a saját nemével szexel. A prájdtól is hányni tudnék egyszerűen. Miért büszke arra,hogy a saját nemét szereti? Kiemelem: nem azzal van a bajom,hogy a saját nemét szereti,hanem az a baj,hogy ő erre büszke! Vannak normális melegek, akik egyszerűen nem verik nagy dobra azt hogy melegek,de vannak olyanok akik ezt propagalják.


Neked erről mi a véleményed? Szavazz! Melegek véleményét is szívesen meghallgatom.



2020. máj. 24. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek! Nincs bajom a melegekkel,HA nem reklámozzák.
Egy kirekesztő gy.kér vagy!
Nincs véleményem bocsi.
79 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nyugodtan megkövezhettek, ha nem értetek egyet velem.
2020. máj. 24. 13:14
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne legyenek büszkék magukra? Neked is annak kéne lenned.
2020. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Mármint nem melegnek, hanem magadra büszkének
2020. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok büszke arra,hogy kivel szexelek, ja és hetero vagyok.
2020. máj. 24. 13:17
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem arra büszke hogy kire szexel, hanem arra hogy azt az ez miatti támadások ellenére is felvállalja. Nem is magát az aktust, hanem a kapcsolatot.
2020. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Egyet se ismerek, aki erre büszke, vagy ezzel menőzik, de biztos van, rengeteg idióta ember van... Meg például vannak, akik félnek, hogy bántják, megalázzák majd őket miatta, és ezért eleve túlkompenzálnak. De sok normális is van, azt se kellene elfelejteni.

A "pride"-nak alapból az lenne az értelme, hogy tudassák a világgal, hogy ez a dolog létezik, hogy ők léteznek, és ez tényleg sok embert érint, nem csak úgy egyet-kettőt, és hogy akit érint, annak ne kelljen már emiatt szégyenkeznie, bujkálnia (ami nem jelenti azt, hogy kimondottan büszkének kellene rá lenniük), például mert ezek az emberek nem is tehetnek róla és ellene se tudnak tenni semmit. Hogy például ha egy hetero pár járkálhat kézenfogva a parkban, akkor legyen már nekik is joguk, vagy inkább lehetőségük ezt tenni, ha szeretnék, anélkül, hogy bántás érje őket.

Az már más dolog, hogy amik ma mennek ezeken a pride-felvonulásokon, az túl van tolva...

2020. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem két meleg ismerősöm van, egyikük sem reklámozza, sőt, ki vannak akadva azokra akik mutogatják magukat. Én úgy vagyok vele, hogy nem zavar a dolog, nem lesznek más emberek, nem az orrom előtt csinálják, én sem előttük szexelek. Azoknak meg akik szerint kirekesztés van: kamaszkorban amikor búcsúszkodtam a barátomtól kaptunk beszólást(tök jogosan) hogy nem az utcán kéne. Tök normális hetero dolog volt, ettől függetlenül a csók stb nem másokra tartozik.
2020. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

A többség nem büszke, csak őket te nem látod!

Erre gondolj, és ne ítélj felszínesen.

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%

#5 ezt mártírkodásnak hívják.


Szerintem nyugodtan válalja fel mindenki ami, ne rejtegesse, de ne is tolja mások képébe.


A meleg társadalmat sajnálom az polkorrekt kultúra miatt, ami erre neveli.

Szinte senki nem gondolja, hogy probléma lenne a szexuális orientáltságukkal mégis, az áldozati státusz, és az abból fellázadók szerepére kényszerítik őket.


Erre a legjobb megoldás, ha nem foglalkozunk az ilyen mártíromkodással, így nem kapnak visszacsatolást, és értelmét veszti ez a viselkedés forma.

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Mert túlélik egy olyan társadalomban aminek a kormánya, vallása és népének nagy része valamilyen formában lenézi őket. Ez sokakat megbénít; a kiskorúak között jóval több homoszexuális lesz öngyilkos mint hetero, felnőttek között pedig magasabb a szenvedélybetegek aránya, és sokaknak nincs is jövőképe, amiben boldog lehet, megházasodhat és családot alapithat. Vannak akiket ez választ el a csaladjuktol. Mások félelemben élnek, mert nem akarják hogy megtudják ezt a munkahelyükön, mert ki tudja, hogy kezelnék őket a kollégáik azután.

Eközben meg egy rakás üres fejű hetero hiszi azt, hogy 2020ban már a heterok vannak elnyomva, mert jaj a walking deadben volt egy meleg pár, és hetero már nem is nézhet úgy semmit, hogy ne legyen a képébe tolva a b uziság, mikozben ok meg fétist csinálnak a leszbikusokból. A heterok másik fél meg prüszköl, hogy há' nekik nincs bajuk a buz..... melegekkel, de mi az, hogy extra figyelmet akarnak, miközben mindenük megvan???? Nem tudják, hogy ezért gyűlöli őket mindenki mindenki, és nem létezne homofóbia ha nem járatnák a mocskos szájukat?


Na hát ezért büszkék.

2020. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!