Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegek! Ti elöszőr, hogy...

Melegek! Ti elöszőr, hogy fogadtátok, mikor megtudtátok magatokról?

Figyelt kérdés

Elöszőris én lány vagyok és tavaly jöttem rá, hogy biztosan bi vagy, de egyre jobban hajlok a leszbikus felé. Én eleinte nagyon rosszul viseltem és néha most is. Nem tudom elfogadni, már azért is mert eddig nem érzem tiszta szeretettet senki és semmi íránk. Viszont most 9.-be a legjobb barátnőm nagyon megváltoztatott érzelem terén és talán szerelmes is lettem belé. Ezt nem tudom elfogadni.


Ti hogy voltatok ezzel?


2020. máj. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatal voltam, mikor először kezdtem érezni, 11-12 lehettem, először fel sem tudtam igazán fogni a dolgot.
2020. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az érzelmi kötődés barátnők között még oké. De szexuálisan is kívánod??
2020. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Pár év és te is tekered a segged a Pride-on. Vagy mellettem vagy a leszbik között, mindegy, majd tárt karokkal várunk 😂
2020. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 igen szexuálisan is kívon.

#3 nagyon szívesen elmennék, de egyedül cikinez érzem.

2020. máj. 1. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nagyon nehezen. A mai napig is. Zavar, hogy mas vagyok, mint a tobbiek, pedig ha valtoztathatnek megtennem. Nezd a jo oldalat, lanykent veled mindig elfogadobbak lesznek:)
2020. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!