Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyereknek vagy kamasznak/ifjún...

Gyereknek vagy kamasznak/ifjúnak vagy felnőttnek a legjobb lenni, ha csak egyet mondhatnál?

Figyelt kérdés
Melyik a három közül? Nekem egyértelmen a középső, a gyerekkor nem túlzottan jó, mert nem vesznek még komolyan, nem vagy még elég érett és semmi komoly dolgot nem csinálhatsz. A felnőtt korban már vannak elég erős felelősségeid. Én utáltam olyan kicsi lenni... Az igazán komoly felnőtt nálam meg olyan 25-30 évesen kezdődik.

2020. máj. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindháromnak megvannak a maga előnyei, de én is a kamaszra voksolnék inkább.
2020. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a felnőttre szavaznék, de ebben meg az a rossz, hogy ezután csak az közép meg öregkor jön amitől félek. Tiniként meg ugye vártam, hogy mi lesz majd ha 20 leszek stb.
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felnőttnek. Persze, gyerekként meg kamaszként kisebb rajtad a felelősség, de felnőttként sokkal szabadabb vagy. És van pénzed is.
2020. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem gyerekként borzalmas, minden képpen.
2020. máj. 24. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamaszként is nehéz amikor még gyerek vagy, de már felnőttkorhoz közeledsz. Semmi se jó senkinek. Szabad akarsz lenni önálló döntéseket hozni,de még mindig gyereknek tekintenek. Persze a kamaszkornak is van előnye. De mindegyiknek van előnye is meg hátulütője is
2020. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13 éves kor felett már nem nagyon kezelnek gyereknek. Viszont a liberális szülők, elfogadják a kamaszodást.
2020. máj. 24. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Erős céltudatos akarat kell nekem van 1 hunom ő nem hagyta, hogy irányítsák ki állt magáért, harcolt az igazáért. Mai napig ilyen erős akaratú, amúgy is úgy gondolja, hogy 2 ember típus van eltaposol vagy eltaposnak. A Pénzügyi-és Számviteli Főiskolát végezte el
2020. máj. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyermekkorom szörnyű volt, kamaszként meg nagyon öntörvényű lettem, ezért sok mindenben belekeveredtem, de mégis gondtalanul éltem. Felnőttként felelősséggel tartozom a családomért.

Sokat gondolok a kamaszéveimre ☺

2020. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!