Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért bámulnak másokat?

Sokan miért bámulnak másokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor tapasztalom utcán, tömegközlekedésen, üzletekben, orvosi váróban, lényegében mindenhol, hogy szinte szemrebbenés nélkül bámulnak, akár engem, akár másokat. Szerintetek inkább ostobaságból vagy bunkóságból adódóan teszik? Vagy kíváncsiak? Egyszerűen nem értem.
2020. máj. 24. 21:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
25%
Személy szerint azért szoktam néha mert elgondolkodok , mondjuk sétál egy rövid hajú alacsony csaj azt azért nézem meg mert volt egy rövid hajú alacsony csajszi osztálytársam aki szeretett focizni, és rá gondolok, közben nézem. :)
2020. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően igyekszem nem bámulni az embereket, akkor szoktam mégis hosszabban elidőzni egy-egy személyen, ha hasonlít valakimre. Akkor akarva akaratlanul nézem :D

Valahol olvastam egyszer, hogy vannak olyan típus emberek, akik mindenkinek hasonlítanak valakire, összekeverik őket ezzel-azzal, lehet, hogy te is ezek közé tartozol. Mindenkinek hasonlítasz valakire :D

2020. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én van, hogy csak elbambulok, vagy esetleg tetszik valami az adott emberen. Hetero lány vagyok, de van, hogy néha "bámulok" más lányokat, mert pl. tetszik a hajuk, vagy akármi. De ezt kortól, nemtől függetlenül csinálom. Annyi a baj, hogy alapból nagyon komoly fejem van, ritkán mosolygok társaságban, ezért sokan azt hiszik, hogy bunkó vagyok, de közben meg csak nézek ki a fejemből bármilyen rossz szándék nélkül. :D
2020. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Hapsi nőt szerintem érthető okokból néz meg, esetleg fordítva is igaz. Férfi férfit, vagy nő nőt? Vegyes: kihívás, érdeklődés, unalom, poénkodás.
2020. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Bunkosag a masikat fixirozni ... kemenyebb kornyeken el is magyarazzak ha nem ismerned az illemet :)
2020. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak azt nem értem, hogy tárgyakat nézve is el lehet bambulni, miért kell a másikban rossz érzést kelteni?
2020. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
#6 Nyilván ha észreveszik, hogy nézem őket, akkor abbahagyom. Meg nyugodtan pontozzatok le, de nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam vadidegen emberek, 5 perc múlva úgyis elfelejtik, akkor meg miért keltene bennük rossz érzést?
2020. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én imádok megbámulni másokat. De főleg lányokat. Milyen a hajuk, hogy sminkelik magukat stb. Soha nem rossz indulatból nézelődök. De feltűnően soha nem akarom. Ha valaki nagyon bámul engem, akkor én is elkezdem zavarbaejtően kérdőre vont fejjel nézni :D Ha meg egy pasi jól néz ki akkor direkt megbámulom feltűnően, esetleg rá is mosolygok.
2020. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Én pl. nem felejtem el 5 perc múlva. Folyamat kattogok, hogy miért bámul. Nagyon szar érzés, ha erős lennék és pasi, belekötnék mindenkibe, aki néz.
2020. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

En ebben nottem fel, es nem volt mas modom az elviselesere, mint keresztulnezni mindenkin.

Erdekes gyerek voltam, kesobb is felrunt, hogy nem festek, smink. De nok is, tatott szajjal korbejartak. Nagyon alpari modon. Mas, ha valaki szolt valamit, hogy szentkepet kene rolam festeni.

Azt hiszem viszont, hogy ez hungarikum, sajnos.

Mashol tudnak viselkedni az emberek. Biztos neznek es latnak, de nem bamulnak!

A ferfiak olyan szinten uriemberek, hogy mar kezdtem azt hinni, ennyi volt. De ismerkedesnel kiderul, hogy odavannak, viszont feltunes nelkul tudjak eszrevetelezni.

2020. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!