Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hogyan fogadjam el, hogy...

Hogy hogyan fogadjam el, hogy egy "little", vagy ha úgy tetszik egy Adult Baby pelenka fétis nélkül vagyok? 26F

Figyelt kérdés
szeretek visszamenni kisfiúba és úgy játszani és örülni az életnek meg minden. De ezt nem is eljátszom, hanem ilyen vagyok, van akinek ez szerepjáték, vagy szexuális szerepjáték, nekem a részem. Persze kontrollálom, de néha nagyon rosszúl érzem magam emiatt. Ha nincs senki itthon akkor földre térdelek, és játszom... ahogy egy 5-6 éves tenné, viszont van amikor ( pl most) lelkiismeret furdalásom van és undorítónak, debilnek érzem magam, mert hát nem vagyok gyerek és ha belenézek a tükörbe egy férfit látok nagy Dr. Gődény féle szakállal (Doktorúr forever), nem pedig kisfiút. és ez valahogy eltud szomorítani. mit tegyek?
2020. máj. 24. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorkodj szorgalmasan!!!!
2020. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez a gond a mai világgal! Hogy egy teljesen normális emberi tevékenységet már szinte összemosunk perverziókkal és fétisekkel...


A világon semmi gond nincs azzal, ha valaki lekuporodik a földre, és játszik felnőttként. Szerinted akik a gyerekükkel, unokájukkal ülnek le játszani, azok merő kényszerből teszik? Van, aki igen, de sokan őszintén élvezik, hogy újra gyerekek lehetnek. Ahogy ugyanez van játékvásárláskor is a gyereknek. A szülő sokszor a saját gyerekkori álmait valósitja meg, amikor kiválasztja az ajándékot.


És sok "felnőtt" tevékenység, a csapatsport, a kirándulás, a strandolás, a kreativ hobbi, az alkotómunka, a gyűjtőszenvedély, terepasztalkészités, stb. mind-mind felnőtt köntösbe bújtatott játék, amit a gyermeki énünkkel élhetünk csak át igazán!


Férfiasabb férfinak éreznéd magad, ha amiatt kuporognál a földön, mert pl. felnőtt módra részegre ittad volna magadat? Gondolom, nem.

2020. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Férfiasabb férfinak éreznéd magad, ha amiatt kuporognál a földön, mert pl. felnőtt módra részegre ittad volna magadat? Gondolom, nem."


persze nem. Igazad van, hogy mindenféle perverziókkal mossák már össze, de hogy írjam körbe akkor? Amúgy vannak külföldi fórumok ahol olyanok vannak mint én, ők használják a "little" szót. de ott is sok a szerepjátékos, én pedig nem abból teszem. am igazad lehet hogy ez normális kéne hogy legyen, de mivel a társadalom nem erre nevel így vannak szorongásaim.

2020. máj. 24. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi köze hozzá, hogy mivel töltöd a szabadidődet?

Amig nem munkaidőben kuporodsz le matchboxozni egyet a munkahelyeden, addig magánügy...


Amúgy csak úgy mondom, hogy 32 éves férfiként én előbb ülnék le melléd legózni egyet, mint elmenni sörözni meg bulizni. Pedig nekem is van szakállam. És nem érzem magam mégsem debilnek egy percig sem.

A felnőttek mind gyerekek a maguk módján, ha nekem nem hiszed el, kérdezz meg egy 80 évest. Azt fogja mondani, hogy a lelke egy része örökre gyerek maradt, bárhány éves is volt. A másik része meg örökre 20 éves. A többi életkort meg csak a tükörbe nézve tapasztalta meg. A léleknek nincs gyerekkora meg öregkora. Csak a test változik nagyot közben.

2020. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DakotaDamon válasza:

Ez szerintem sem aberráció, csak szorongsz egy olyan dolog miatt, amitől félsz, hogy mások nem fogadnák el, vagy máshogy fogják fel.

Pedig ahogy előttem is írták, játszani nem szégyen, és tök oké, hogy megvan erre a vágy benned. Lényeg, hogy tudod kontrollálni.

Nyilván vannak felnőttek, akiknek nincs igényük ilyenre, meg "kinőtték", de nekik is ugyanúgy vannak más vágyaik, hobbijaik. És tényleg annyira szomorú, hogy ezt meg perverzióval mossák össze, meg be kell skatulyázni valami "másság"ként.

26 vagyok, az első gyerekemet várom, és már legszívesebben most is estimeséket olvasnék. És nem a gyerek miatt, hanem mert én szeretem őket. :D És a mai napig a gyerekkori plüssömmel alszom - ami szent és sérthetetlen -, pedig mások szerint biztos ez se normális. De pl a munkába én se hozom magammal. :D

Szóval ne érezd magad rosszul emiatt!

2020. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel senkinek sem ártasz, és hidd el, meg fogod találni azt a társat is, aki elfogad úgy, ahogy vagy! Sokáig én is azt hittem, hogy beteg vagyok, sőt, volt egy legjobb barátnőm is, aki közölte velem, hogy ijesztőnek és betegesnek talál emiatt. De én úgy vagyok vele, hogy amíg nem ártok vele senkinek sem, addig nem fogom magam rosszul érezni, és aki nem fogad el, azt meg ki kell pöckölni az életedből. Na meg.. Egyszer élünk, miért ne tehetnénk azt, ami jól esik?
2020. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!