Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek vannak emlékeitek...

Nektek vannak emlékeitek arról, hogy anyukátok, vagy valaki más pelenkáz titeket? Ezek pozitív vagy negatív élmények számotokra?

Figyelt kérdés
Én emlékszem rá, hogy 3 éves koromban bepelenkázott Anyukám éjszakára, mert bepisiltem éjjel, számomra ez egy pozitív élmény volt, a gondoskodás és a törődés miatt, még most is visszagondolok rá, ha éjjel nehezen alszom el.

2018. jan. 1. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Jó a pelus fétis a japánoknál menő. Hálistennek én nem emlékszem arra, hogy összeszarom magam.
2018. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek emlékeim abból az időből, elég korán szobatiszta lettem. 3 évesen már rég nem voltam pelenkás.
2018. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

3 évesen? Nem utal legegészségesebb mentális állapotra.

Emlékszem halvány képekre. Az emlékemben fél éves körüli lehetek. De sok olyan van amikor közben mosolyognak rám.

2018. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem beteg vagy.
2018. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Kb két éves koromig voltam pelenkás, nem emlékszem rá. Bocs, hogy nincs olyan sztorim, amire ki tudnád verni.
2018. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek emlékeim róla, csak óvodás korom óta emlékszem mindenre. Akkor már 2 éve nem kellett pelenka.
2018. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem rossz. Nekem mindig a végbélkúp feldugások jutnak az eszembe a pelenkázásról.
2018. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az első emlékem másfél éves koromból van de pelenkázással kapcsolatos nincs köztük. 2 éves korom körül már nem voltam pelenkás, ha volt is ilyen emlékem, nem maradt meg. Tesómnak van ilyen emléke, 3-4 éves kora között elkapott egy húgyúti gyulladást és emiatt pár napig bepisilt éjszaka. Emlékszik rá de rossz emlékként, szégyellte magát és sírt hogy ő már nem kisbaba és mégis pelenkára van szüksége.
2018. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a pelenkázós emlékeim, a múlt ködébe vesztek.
2018. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
5 éve ezelőtt volt amikor anyám a kórházi ágyon tett tisztába. Amig a fájdalomtól alig éltem
2018. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!