Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maximalisták ti hogy dolgozzát...

Maximalisták ti hogy dolgozzátok fel azt amin nem tudtok változtatni?

Figyelt kérdés

Maximalista vagyok. Nem vagyok megelégedve kb semmivel amit csinálok, de még is valahogy jól érzem magam szinte boldog vagyok. De ilyenkor mindig eszembe jutnak azok a dolgok amiken nem tudok változtatni..

Más maximalista ezt hogyan tudja feldolgozni, hogy nem minden olyan például a családjával kapcsolatban ahogy szeretné? Vagy van egy olyan betegsége amin nem igazán lehet segíteni?

Ti meddig mennétek el, hogy számotokra tökéletes legyen a külsőtök is?


18l



2017. febr. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Megváltoztatom!
2017. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy rosszul sikerült menthetetlen párkapcsolaton, a szüleid válásán és hasonlókon nem hiszem, hogy tudnál változtatni
2017. febr. 3. 20:51
 3/4 anonim válasza:
Én pl. csak abban vagyok maximalitsa amit én magam teszek. Ha egyetemi feladatom, prezentációm vagy egyéb dolgom van, azt a lehető legjobbra akarom megcsinálni. Amiket te írsz (család, párkapcsolat, külső) azok nem "egyemberesek". A külsődet is csak egy bizonyos pontig tudod tökéletesíteni, ha már plasztika és egyéb szépészeti beavatkozás van terítéken akkor arra te már nem nagyon vagy ráhatással. A párkapcsolat azért párkapcsolat mert kell egy pár hozzá, akinek nem biztos hogy ugyanaz a hozzáállása az élethez és a dolgokhoz mint neked és ez folytonos problémákhoz vezethet, ahogy a szülők válása is rajtuk múlik, tehát te nem mentheted meg őket. Az említett esetekben nem érdemes a maximalizmusra menni, hisz rajtad kívülálló emberekre is szükséged van. Régebben persze én is ábrándoztam hogy tökéletes család, meg hatalmas barátikör akik mindig ott vannak nekem, de az élet szépen rávezetett hogy másoktól a mai világban sokszor felesleges elvárni a maximumot. Légy pozitív és élvezd az élet apró örömeit, mert ha nagyon görcsösen ragaszkodsz (a sok esetben) nem létező dolgokhoz, akkor valóban nem leszel boldog, úgyhogy csak ügyesen. :)
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom fel.
2017. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!