Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szerelem tönkretehet? Mit...

A szerelem tönkretehet? Mit tegyek, és hogyan? Más is érez hasonlóan?

Figyelt kérdés
16 éves koromban lettem először szerelmes, ez egy évig tartott, és miután vége lett, úgy érzem elvesztettem a régi önmagamat, teljesen eltorzult a személyem. A szerelem előtt volt több dolog, hobbi, ami érdekelt és át tudtam élni szinte az idő múlásának érzékelése nélkül ezen dolgok végzését. Már kb. 12 év eltelt, és ezt az "érzést", idegen szóval flow-t, egyszerűen képtelen vagyok újra átélni, megélni. Fásult lettem, igazán nem érdekel semmi, mindent csak megszokásból csinálok, még az úgynevezett hobbijaimat is. Egyszerűen nem találom a régi önmagamat, még a szerelem előttről. Úgy érzem magam, mint egy drogos, aki egyszer kipróbálja a szert és utána semmi más nem érdekli, csak a drog, még akkor sem ha szermentes függőként "leszokik".

2020. máj. 28. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ráaádsul az enyém most olyan szintű kirakatpárkapcsolatban él a facebookon, hogy 5-600 közös fotó, 4-500 szerelems poszt, komment van fenn náluk. Gonodlhatod, milyen érzés volt--- másfél év alatt szoktam meg . Mindenképp szembesülni akartam vele...
2020. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!