Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy nőnek igényes...

Mitől lesz egy nőnek igényes megjelenése?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mitől lesz jó nő, hanem hogy mitől lesz igényes. Legyen akár 20 akár 60 éves.

Azt vettem észre, hogy egyszerűen nem nézek ki jól. Magamra nézek, és igénytelennel látom magam...

Más nők felvesznek egy melegítő gatyát, ki se sminkelik magukat, semmit nem tesznek, de szépek.

Én meg felvehetek akármilyen ruhát, normálisra megformáztam a szemöldököm, de sehogy nem tudok igényes, "összeszedett" lenni, minden olyan furán, tramplin áll. Mit csináljak hogy jobb legyen az összkép?

20N



2020. máj. 28. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármit fogsz felvenni, nem fogod magad jobbnak látni. Az önértékelésed tedd rendbe.
2020. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod “önmagad”, azt az állapotot amikor azt érzed, hogy na, igen, ez vagyok én. Nem az öltözék által leszel igazán igényes, az csak akkor jön amikor a helyeden érzed magad. Tanuld meg szeretni magad, azt amit látsz, és amit tudsz magadról. Jól kell érezned magad a bőrödben.
2020. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy tiszta vagy te is meg a ruháid is szerintem semmi más nem kell az igényességhez. Úgy tűnik inkább saját magaddal és az önbizalmaddal, önértékeléseddel van gond, vagy egyszerűen csak olyan ruhákkal próbálkozol, amikben nem érzed jól magad.
2020. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekkel teljeen egyet értek. Viszont azt szeretném hozzátenni, hogy egy igényes emberi külső (nem csak nőknek) pl ápolt köröm, haj és bőr, vasalt, tiszta ruha... ilyesmik
2020. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha vékony vagy és hosszú a hajad, az például egy jó kezdet. Némi izommal szépek lesznek a vonalaid és felvehetsz szűkebb ruhákat, amik kiemelik az alakodat. Nekem ruhából az elegáns-casual jön be a nőkön, de ez ugye ízlés kérdése.
2020. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod pl., mi mihez áll jól? Hogy mintást mintással ne, hogy a színeket is össze kell passzintani, meg az anyagot. Nyári anyagú szoknya ősszel gáz, vagy pl. leggings ha csak derékig érő felsővel viseled, ultra gáz, szerintem a barna a szürkével nem jó, vagy barna a feketével, a meleg színek nem mennek a hideg színekhez, vagy max. nagyon okosan, ha esetleg egy kiegészítővel egyensúlyba kerül a látvány. Pl. barna, bordó, khaki, lila jól mennek együtt, kivéve lila, bordó, de végülis az is jó lehet, vagy szürke, kék, fekete, ez is jó együtt. Vannak joker színek, narancs, piros, de a lila is ilyen, ami meleg és hideg színekhez is megy. Szóval narancs+barna, narancs+zöld vagy narancs+fekete, narancs+szürke. A komplementerszínek szuperek, pl. narancs+lila, de az elég vadi tud lenni. Sportosabb ruhadarab az elegánssal nagyon körültekintően! Pl. sportosabb póló, elegánsabb szoknya no way! De blézer farmerrel szuper! A farmer amúgy nagyon hálás ruhadarab, farmernadrág, farmerdzseki. Akkor a cipő .... tudnod kell, képes vagy-e magassarkút hordani. Ha nem, mert bénán jársz benne, felejtsd el. Az alakod is fontos. Ha alacsony vagy, ne hord térdig vagy az alatt érő szoknyát, rövidíti a lábat. De bokacsizmát se, max. ha magassarkú. Ha nagy a melled, akkor hangsúlyozd ki egy jó melltartóval, ne vegyél fel bő pólót, blúzt, nyugodtan hangsúlyozd a derekad. Szóval ezekkel tisztában vagy? Azt hiszem, ez a gond. Jah, és hogy mi áll jól neked. Ha a pasztell színek sápítanak, akkor kerülni kell őket. Ezeket gondold át!
2020. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyel tiszta apolt es rendezett ennyi nem csak az fontos hogy valaki vekony v kover stilusosan kell oltozkodni egy kover no is lehet csinos
2020. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!