Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2010-től gyártott Audi...

A 2010-től gyártott Audi A8-asnak elég finom, elegáns, méltóságteljes a megjelenése (abból kiszállva egy igényes sötét öltönnyel párosítva)? Vagy erre igazán csak egy Mulsanne lenne ideális?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Hülye kérdés..
2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, neked mi eléggé elegáns. Ízlésekről vitatkozni eléggé nehéz. Tárgyilagosan nézve (már amennyire ezt lehet tárgyilagosan nézni) mindkét autó eléggé elegáns, megfelel arra, hogy mutassa: megjött a főnök, tessék odafigyelni. Csak bizonyos körökben az A8 egyszerűen kevés: nincs rajta a B-betűs logó, ami jelzi, hogy jó drága az autó. Az A8 sem olcsó, de a Mulsanne még drágább és van, ahol nem a praktikum vagy az esztétika számít, hanem a giccses, bazári rongyrázás.
2013. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második: nem arra a bizonyos szűk körre gondoltam, hanem az egyszeri, átlegember szemével nézve kérdem, hogy bőven túlteljesíti-e a az igényeket, tehát elég-e az (új) A8, vagy több kell már a mezei honpolgároknak is?


Hülye válaszokra pedig nem vagyok kíváncsi, első. Látom, neked sincs jobb dolgod...

2013. máj. 15. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Bentley ritkább és drágább de ez nem jelenti azt, hogy jobb is. Ha téged nem zavar, hogy több Audi rohangál az utakon mint Bently akkor én az A8-at venném.

A német autógyártást nem lehet összehasonlítani az angollal.

Túlárazott, giccsesek az angol kocsik, max rongy rázásra jók. Kis sorozatban gyártanak autókat arany áron...

Ha igazán elegáns autóra vágysz akkor csak annyit mondok, hogy Mercedes Benz S class.

2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rolls Phantomom van,sz.tem gagyi az A8.
2013. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az A8 sokkal jobb és szebb, mint egy Bentley.
2013. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bentley Continental GT. Nem tudom hány éves vagy, de a Mulsanne-t idősebb korosztálynak tudom elképzelni. Sajnos az A8 a kissebbségi kopasz elhizott bűnözők kedvelt autója lett, így bármennyire is tetszik nekem is sajnos másra esett a választásom. Nekem a Continental GT tökéletesen megfelelt: Elmentem vele szórakozni mindenki oda volt érte, Üzleti tárgyalásra ezzel érkeztem magyarországon és külföldön egyaránt elismerő pillantásokat kaptam. Továbbá mikor meglátogattam Szüleimet, akik vidéken élnek és egy 500 méteres földúton is kell menni szinte meglepetésként ért, hogy gond nélkül vette ezt az akadályt is. 2 éve használom és negatívumot nem tudok mondani róla, talán azt hogy előszeretettel próbálják a rendőrök kiszedni és radarblokkoló nélkül nem ajánlom az autópályákat :)
2013. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!