Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtegyem ezt neki? Olyan fura!

Megtegyem ezt neki? Olyan fura!

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, nem járunk v ilyesmi, de barátok vvagyunk.

Egyik nap félrehívott, és megkérdezte, megszagolnám-e a talpát?

Most erre mit mondjak? V megcsináljam?


Egyszer már volt balhé, mert megkért, hogy emeljem fel.

Hát felemeltem, és balhé lett belőle, hogy a 70 kiló emelgetésétől sérvem lesz.

Nade ez más téma. :)


2020. máj. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem fura inkabb beteg.
2020. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek szagolgatnád a talpát, különben is 1,5 m távolság van. Kérdezted, hogy miért akarja?


Szerintem ha azért besértődik, hogy nemet mondasz, és jelzed is neki, hogy neked nem a talp szagolgatás a szakmád, és nem kutya vagy, hogy szimatolj, akkor mit bánod, hogy eggyel kevesebb lány ismerősöd van?


Szerintem is beteg a lány. De hogy pszichésen, vagy van valamilyen talp betegsége amit szégyell, pl. lábgomba és így próbál segítséget kérni,mert nem mer orvoshoz menni, hát mit mondjak szerintem mondj nemet és ha besértődik akkor sem vesztesz semmit. Vagy kérdezd meg mi a probléma, hogy van egészségileg, hogy ilyen kéréssel fordul hozzád. Tényleg fura és udvariatlan is egy ismerőstől ilyet kérni, mert a kérdésedből nekem inkább az derül ki, hogy inkább csak ismerősök vagytok, és nem barátok, mert a barát, ha problémája van, inkább először elmondja az okát, és segítséget kér, de meghagyja a szabad választás jogát a másiknak, és nem erőlteti rá a segítség kérését.

2020. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy Nagy Britaniába azt hiszem, van ilyen szakma hogy hivatalos hónalj szagolgatók, de ők a kémikus laboránsok megbízásából szagolgatják a sportolók hónalját. Én ezen csodálkoztam is, hgoy ilyen van. Amúgy ilyesmiből is több mindenre lehet következtetni az ember egészségi állapotára nézve.
2020. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küld hozzájuk, ott idős nénik szagolgatták az embereket. Hehe
2020. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fetisiszta, lehet hogy kényszeres. De persze az is lehet, hogy valamilyen fura szagot érez a talpán és csak megerősítést szeretne. Érdemes lenne megkérdezni az okát, az első két esetben nem biztos, hogy tud észszerű magyarázattal szolgálni, mert valószínűleg nincs tisztában a fetisizmus vagy kényszeresség fogalmával, ha ezt nem próbálja elrejteni.
2020. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megszagolnám, mi baj lehet belőle?
2020. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!